[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

پليس قاطعانه امنيت تردد وسائط نقليه سنگين را تأمين مي‌كند، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: درپی دريافت گزارشی مبنی بر سنگ‌پرانی به سمت كاميون‌های عبوری در برخی از جاده‌های مواصلاتی استان، پليس فارس با واكنش سريع، مخلان نظم و امنيت را دستگير كرد. سرهنگ محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس بيان كرد: چند نفر از اراذل و اوباش و اخلال‌گران نظم و امنيت در جاده‌ها كه در روزهای گذشته برای رانندگان زحمتكش كاميون‌ها ايجاد مزاحمت كرده‌اند با برخورد قاطع پليس شناسايی، دستگير و روانه زندان شدند. وی افزود: در اين خصوص پس از انجام كارهای اطلاعاتی و فنی، مأموران موفق شدند در يک عمليات پليسی، تعدادی از اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت را كه برای رانندگان كاميون‌های عبوری ايجاد مزاحمت می‌كردند در مخفيگاهشان دستگير كنند.
 سرهنگ محمدی با اشاره به اينكه امنيت تردد جاده‌ای برای كليه وسائط نقليه و به‌طور ويژه ناوگان سنگين جاده‌ای برقرار است گفت: پليس با حساسيت و هوشياری با كوچكترين عوامل ناامنی برخورد خواهد كرد.
اين مقام انتظامی در پايان از رانندگان خواست درصورت هرگونه ايجاد مزاحمت در طول مسير جاده‌های مواصلاتی، مراتب را با اعلام شماره خودروهای مزاحم و ساير اطلاعات اشخاص به پليس 110 و يا نيروهای گشتی مستقر در جاده‌ها اعلام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی