[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

آدم‌ربايان كودك ٧ساله را كشتند، روزنامه شیراز نوین

هفته گذشته دختربچه ٧ساله‌ای در یكی از محله‌های مهاجرنشین كرمان ربوده شد و به قتل رسید. همچنین یك دختربچه ٧ساله دیگر نیز روز جمعه در یك سوپرماركت در شهر كرمان ربوده كه بعد از ٢٠ساعت توسط مأموران نیروی انتظامی كرمان به خانواده‌اش بازگردانده شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان كرمان درباره ربوده شدن دختر هفت ساله‌ای كه بعد از ربوده شدن به قتل رسید، گفت: «این كودك در یكی از محله‌های مهاجرنشین كرمان كه بیشتر افاغنه در آن زندگی می‌كنند، ربوده شده و به قتل رسیده است.
این ماجرا به وسیله كارگاهان و مأموران نیروی انتظامی در حال پیگیری است و به زودی افرادی كه در این خصوص دست داشته‌اند، دستگیر و مجازات خواهند شد. پیكر این دختر ۷ساله كه تبعه افغانستان بوده بعد از قتل در یكی از خرابه‌های این محله رها شده؛ اما به هیچ عنوان اعضای بدن او برداشته نشده، بلكه به وسیله حیوانات آسیب دیده است.»
سردار رضا بنی‌اسدی درباره شایعه قاچاق اعضای بدن این دختر بچه ٧ساله كه در فضای مجازی منتشر شده بود گفت: «این صحبت عوامانه و شایعه است؛ چون پیوند اعضا نیاز به تخصص و اتاق عمل استریل دارد. در ضمن همه اعضای بدن این كودك در بدنش است.» 
فرمانده نیروی انتظامی استان كرمان درباره ربودن دختر بچه ۵ساله دیگر نیز گفت: «در این پرونده یك افغانستانی و دو ایرانی دستگیر شده‌اند. این افراد با یك خودروی پژو دختر ربوده شده را به اندوهجرد منتقل كرده بودند.» 
روز جمعه نیز نیروی‌های متخصص نیروی انتظامی با مصاحبه و تحقیق از اطرافیان كودك، سرنخ‌هایی را پیدا كرده و متهمان را به دام انداختند.» 
سردار رضا بنی‌اسدی با بیان اینكه این دو مورد آدم‌ربایی به هم ارتباطی ندارند، گفت: «در مورد دوم ربایندگان درخواست ۹۳میلیون تومان پول كرده بودند.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی