[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز قدرت خاصی در حرف‌ها و کلمات شما نهفته است و اعتماد به نفسی بیشتر از همیشه نیز در اختیار دارید. کارها دارند با سرعت خیلی زیادی پیش می روند و این در حالت عادی می‌تواند نگران کننده باشد، اما شما خوشبختانه ذهنی قوی و سریع در اختیار دارید که به یار‌ی‌تان خواهد آمد تا با جریان پیشرفت کارها همگام شوید. فرصت‌های فوق‌العاده‌ای در طول مسیر در سر راهتان قرار خواهند گرفت.
اردیبهشت
امروز روز خوبی برای تکان دادن گرد و غبار ذهنتان و باز گذاشتن دریچه‌های مغزتان برای پذیرفتن ایده‌ها و نگرش‌های جدید است. خودتان را بیش از حد درگیر آنچه پشت سر گذاشته اید نکنید و نگاهتان رو به جلو باشد. تلفن را برداشته و به یکی از دوستان نزدیکی که مدتی است با او در تماس نبوده‌اید زنگ بزنید. هم شما حرف‌های زیادی دارید که باید به او بزنید و هم او خبرهای زیادی دارد که می خواهد به شما بدهد.
خرداد
به جای اینکه دست روی دست گذاشته و منتظر بمانید تا یک نفر دیگر قدم اول را بردارد، خودتان آستین‌هایتان را بالا زده و دست به کار شوید. شما امروز بی‌صبر و قرار هستید و چیزی از درونتان نمی گذارد یک جا بیکار بنشینید و شما را به کار کردن و فعالیت وا می دارد. این ماجراجویی و هیجان‌طلبی درونی را نادیده نگیرید و از این انرژی که در اختیارتان است بیشترین استفاده را ببرید.
تیر
احتمالات و موقعیت‌های مختلفی که امروز برایتان به همراه خواهد داشت را بپذیرید. فرصت‌های فوق‌العاده‌ای که با رها کردن قضاوت در مورد دیگران و کارهایشان سر راهتان قرار خواهند گرفت خودتان را هم متعجب خواهند کرد. امروز باید نسبت به همیشه اجتماعی‌تر باشید و شوخ‌طبعی خود را به کار بیندازید. هیچ مشکلی را برای خودتان بزرگ نکنید و نگرش خود را به موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آیند اصلاح کنید.
مرداد
از اینکه امروز در روابطتان با دیگران میزان متعادلی از بده و بستان وجود داشته باشد اطمینان حاصل کنید. گاهی وقتی کسی را دوست داریم برای نشان دادن عشق بی‌پایان خود به او از تمام وجود مایه گذاشته و بی آن که در مقابل هیچ انتظاری از او داشته باشیم هر کاری از دستمان بربیاید برای او انجام می‌دهیم، اما این کار درستی نیست. شما دارید تمام انرژی باارزشتان را صرف دیگران می کنید.
شهریور
شما در مرحله‌ای قرار گرفته‌اید که دلتان می‌خواهد دست از همه کارهایتان برداشته و استراحت کنید. الان زمان بسیار مناسبی برای این کار است! شما با این همه تلاش و زحمتی که چند وقت اخیر داشته‌اید حالا واقعاً مستحق کمی استراحت هستید، پس اگر برایتان ممکن است امروز را به استراحت، تفریح و خوش‌گذرانی اختصاص بدهید. تا می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کرده و در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید.
مهر
امروز اجازه ندهید هیچ چیزی آزارتان بدهد و به اینکه در مسیر درست قرار گرفته اید اعتماد داشته باشید. اراده محکم و عادت‌های خوبی که دارید امروز و در شرایطی که اوضاع به هم ریخته و تصمیم گیری دشوار است به کمکتان خواهند آمد. از فرصت استفاده کرده و موقعیت‌هایی که دیگران رها کرده اند را به نفع خودتان مورد استفاده قرار دهید. شاید امروز در مرکز توجه قرار بگیرید.
آبان
امروز گل‌های طبیعی بهاری را به خانه تان بیاورید و آنها را در گوشه و کنار خانه قرار دهید تا انرژی مثبت در خانه تان جریان پیدا کند و احساس امید و سرزندگی کنید. تمام سعی خود را به کار گرفته و ذهن خود را از افکار بیهوده خالی کنید و دریچه ای برای فرصت‌های جدید باز کنید. قرارهای کاری که داشته اید و تماس‌های تلفنی که در رابطه با کارتان می‌گذارید نیز طبق انتظارتان پیش نخواهند رفت.
آذر
امروز با انرژی فوق‌العاده‌ای که دارید انجام هیچ کاری برایتان دشوار به نظر نمی‌رسد و در هر گروهی که قرار بگیرید پیشرو و رهبر خواهید بود. دیگران هم با دیدن انرژی و سرزندگی شما خودبه‌خود شما را به عنوان الگو و رهبر خود انتخاب خواهند کرد. امروز شاید مجبور باشید با افراد بسیاری تماس بگیرید، اما در انجام این کار با مشکلاتی روبرو خواهید بود، زیرا خیلی‌ها جواب شما را نمی‌دهند، یا تلفنشان در دسترس نیست یا خاموش است.
دی
امروز صبح که دارید سر کار می روید یک نفر در کنار راه از شما تقاضا می کند او را تا جایی برسانید، در ابتدا سوار کردن او کار خطرناکی به نظر می رسد، اما در نهایت به احتمال زیاد یک دوست خوب پیدا خواهید کرد. اشکالی ندارد اگر احتیاط و ترس از غریبه‌ها را کنار بگذارید. شما باید تا جای ممکن در رابطه با بودجه ای که برای مخارج خانه کنار گذاشته‌اید احتیاط کنید.
بهمن
امروز هیچ مرزی برایتان وجود ندارد، پس ذهن و قلبتان را به روی فرصت‌های مختلفی که برایتان پیش می‌آیند باز نگه دارید. اگر به خودتان و آنچه انجام می دهید ایمان داشته باشید قطعاً موفق می شوید. امروز روابطتان با دیگران می‌تواند مایه عصبانیت شما شود، چراکه به نظر می رسد مردم بیش از هر چیز دیگری به خودشان، برنامه‌هایشان و خواسته‌هایشان اهمیت می‌دهند و اصلاً به فکر این نیستند که نفعی به دیگران برسانند.
اسفند
امروز جنبه‌های زنانه و مردانه وجودتان در هماهنگی کامل با هم به سر می برند و خیلی خوب در کنار هم کار می‌کنند. جریان انرژی خود را حفظ کنید. از قدرت کلام و توانایی‌های آرامش‌بخش خود استفاده کرده و نگرانی‌های دیگران را از بین ببرید. امروز شما نگران این نیستید که با کمی مخالفت از جانب دیگران مواجه شوید و در واقع حتی برای مواجه شدن با چنین وضعیتی آماده هستید و به هیچ عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی