[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برگزاری مراسم شب‌های قدر در ۱۲۰بقعه متبرکه فارس ، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری لیالی قدر در بقاع متبرکه سراسر استان خبر داد. 
به گزارش روابط‌عمومی‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام سیدمیثم حسینی با بیان این مطلب عنوان کرد: در آستانه فرارسیدن شب‌های پرفضیلت قدر در محل بقاع متبرکه، آستان مقدس امامزادگان و حسینیه‌ها و مساجد سراسر استان فارس مراسم احیای شب‌های قدر طی سه شب نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم رمضان با حضور سوگواران و عزاداران برگزار می‌شود. 
این مقام مسئول به عناوین برنامه‌های اجرایی در این شب‌ها اشاره کرد و افزود: تلاوت قرآن کریم، قرائت دعای افتتاح، جوشن کبیر، ابوحمزه ثمالی، مناجات امیرالمؤمنین علی(ع) و دعای قرآن به سر گرفتن، بخشی از برنامه‌های اجرایی است که در محل بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان با حضور سخنرانان و مداحان اهل بیت برگزار می‌شود. 
معاون فرهنگی‌اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: در تعدادی از بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص از محل اجرای نیات واقفین نیک‌اندیش و موقوفات و همچنین کمک‌های خیرین، عزاداران در هنگام سحر اطعام می‌شوند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی