[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

ثبت سه شکست در کارنامه تیم‌های لیگ برتری شیراز، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش- م. حامد: سه تیم لیگ برتری بانوان شیراز در مسابقات کشوری مغلوب رقبای خود شدند.
در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، روز جمعه تیم قشقایی شیراز در زمین شهرداری سیرجان با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد. نتایج سایر دیدارهای این هفته: استقلال خوزستان 1 - ذوب آهن اصفهان 1؛ راه‌یاب ملل سنندج ۳ - خیبر خرم‌آباد 1؛ پالایش گاز ایلام صفر - شهرداری بم ۶.
در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان هم روز جمعه قرار بود تیم کارای شیراز در آبادان به مصاف نفت این شهر برود اما به دلیل مشکلات مالی حاضر به رفتن به این سفر نشد تا آبادانی‌ها بدون انجام مسابقه به سه امتیاز بازی دست پیدا کنند. نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است: دختران کویر کرمان ١ - دانشگاه آزاد تهران ٧؛ شهرداری زنجان ١ - سایپا تهران ١٠؛ استقلال ساری ۵ - بازرگانی امیر نوشهر ٢؛ ملی حفاری اهواز ٣ - سپاهان اصفهان صفر؛ می رشت سپیدرود ۴ - شهرداری رشت ٣.
این در حالیست که تیم بانوان کارا وضعیت نسبتاً مطلوبی در جدول رده بندی مسابقات دارد و با 24 امتیاز از 19بازی تیم ششم جدول 12تیمی رقابت‌هاست.
و بالاخره هفته نهم مسابقات والیبال لیگ برتر بانوان ایران هم روز پنجشنبه یک دیدار در سالن مجموعه ورزشی دستغیب شیراز برگزار شد و تیم والیبال بانوان پارس شیراز در زمین خود با نتیجه 3 بر 2 مغلوب سایپای تهران شد. تیم پارس در ست اول و چهارم ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید و در ست‌های دوم‌، سوم و پنجم به ترتیب با امتیاز‌های ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۹ مغلوب پارسا شد. اما به دلیل کسب یک امتیاز، یک پله صعود در جدول نیز تجربه کرد. این مسابقه ۱۲۰دقیقه طول کشید و ۱۰۰تماشاگر داشت. در دیگر دیدار این هفته هم تیم صدر جدولی بانک سرمایه تهران 3 بر صفر تیم ته جدولی شهرداری تبریز را شکست داد و با 21 امتیاز از هفت بازی صدرنشین مسابقات باقی ماند. تیم پارس شیراز هم با دو پیروزی و هفت امتیاز در رتبه پنجم جدول هفت تیمی مسابقات قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی