[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

آزار دختر ۱۰ساله تهرانی، روزنامه شیراز نوین

پرونده مرد نانوا که متهم است دختر ۱۰‌ساله را در نانوایی آزار داده‌است به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این ماجرا به دنبال شکایت زن جوانی در دستور کار مأموران کلانتری یافت آباد قرار گرفت. این زن گفت: دختر ۱۰‌ساله ام را برای خرید نان به نانوایی فرستاده بودم. اما چون چند دقیقه‌ای گذشت و دخترم به خانه برنگشت نگران شدم. من مقابل نانوایی رفتم و با چند‌نفر که مقابل نانوایی جمع شده‌ بودند روبه‌رو شدم. دخترم پریشان احوال بود که به محض دیدن من به سمتم آمد و شروع به گریه کرد. دخترم گفت مرد نانوا او را به داخل نانوایی و پشت کیسه‌های آرد برده و قصد داشته او را آزار دهد.
به دنبال شکایت زن دختر 10‌ساله به پزشکی قانونی معرفی شد. مرد نانوا گفت چنین نیت شومی در سر نداشته است. وی توضیح داد: نانوایی خلوت بود و من دست تنها بودم. به همین خاطر از دختر بچه خواستم تا خودش داخل بیایند و نان را از روی میز بردارد. اما نمی‌دانم چرا یک‌باره شروع به گریه کرد. همان موقع چند عابر که سر و صدای دختربچه را شنیده بودند وارد نانوایی شده و با من درگیر شدند. من قصد آزار این دختر را نداشتم.
مادر دختربچه اما اصرار داشت مرد نانوا نیت شومی در سر داشته که ناکام مانده است. پرونده این ماجرا به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا پس از اظهار نظر پزشکی قانونی مرد نانوا از خود دفاع کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی