[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

دستگیری ۶۰‌خرده‌فروش مواد مخدر در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری 60‌نفر خرده‌فروش مواد مخدر و کشف مقادیری مواد مخدر در آن شهرستان خبر داد. 
سرهنگ ‌اسماعیل زراعتیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و به‌منظور بالا بردن احساس امنیت در بین شهروندان در شهرستان مرودشت به مرحله اجرا درآمد. 
وی افزود: در اجرای این طرح مأموران، 381گرم هروئین، 4گرم شیشه، 685گرم تریاک، 147گرم شیره تریاک، 292گرم سوخته تریاک، 236‌گرم گراس و 10عدد آلات استعمال مواد مخدر را کشف و در این خصوص 60نفر خرده فروش را دستگیر کردند.
سرهنگ زراعتیان با اشاره به توقیف 5‌دستگاه موتورسیکلت و 3‌دستگاه خودرو متعلق به خرده‌فروشان مواد که به‌وسیله آن اقدام به تهیه و توزیع می‌کردند خاطر‌نشان ساخت: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت، هدف از اجرای این طرح را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و تنگ کردن عرصه برای افراد سود‌جو عنوان کرد و ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت از شهروندان درخواست کرد: هرگونه موارد مشکوک را سریعاً با پلیس در میان بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی