[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
با وجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده‌اید، اکنون دوست دارید کمی در محیط‌های هیجان‌انگیز قرار بگیرید. خوشبختانه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده و شما همیشه از سیر و سفر در سرزمین رویاها لذت برده‌اید. اما نباید زیاد هم ریسک بکنید، رویاهای شما تحقق نمی‌یابند مگر اینکه اطمینان حاصل کنید مسیری که در پیش گرفته‌اید واقعاً همان چیزی است که می‌خواسته‌اید.
اردیبهشت
در حالی که بهرام در نشانه شما قرار می‌گیرد و به شما گرما می‌بخشد، تا چندین هفته بعد به شما انرژی می‌دهد. شما باید خودتان را برای تغییرات بزرگی که در زندگی‌تان اتفاق افتاده آماده کنید. اما توصیه نمی‌شود به خاطر این انرژی‌های تازه یافت شده خودتان را خسته کنید. از اهداف خود به طور سنجیده استفاده کنید و باید بتوانید تابستان امسال را تبدیل به پربارترین تابستانی بکنید که تا به حال وجود داشته است.
خرداد
اینگونه به نظر می‌رسد که شما با رفتاری حرفه‌ای در حال پرداختن به مسائل هستید، اما روش ارتباط برقرار کردن شما روشی توأم با تظاهر است. مادامی که دیگران فکر کنند شما خیلی گرفتار هستید، ترجیح می‌دهند شما را تنها بگذارند. اما آنقدر هم که به نظر می‌رسد درگیر نیستید و بیشتر می‌خواهید خودتان را از حوادثی که در اجتماع، محل کار یا مدرسه می‌افتد دور نگه دارید.
تیر
امروز ممکن است از فردی که نظر شما را به خود جلب کرده الهام بگیرید. این کار بسیار مؤثر است؛ برای اینکه اکنون که ماه به نشانه شما بازگشته است شما نسبت به همیشه سرحال‌تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص کیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافت‌های خودتان صادق باشید و ببینید جذابیت‌های شما به کجا منتهی می‌شوند.
مرداد
در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل شده‌اید، به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین شده‌اید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید. شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید، تا حدی که تمام منافع، هیجانات و خوشبختی‌های خود را به خاطر ﺁنها به هدر داده‌اید و خود را از تمام ﺁنها محروم کرده‌اید. بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.
شهریور
امروز نمی توانید کمکی بکنید، اما هر ایده جزئی را به یک دنیا احتمال تبدیل می‌کنید. شما توانایی خارق‌العاده‌ای برای دیدن کل گیتی در هر قطعه از خاک آن دارید. با اینکه بیشتر از قبل دارید به آن می‌رسید، هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده‌اید. اما نگران نباشید، تلاش زیاد می‌تواند فرصت‌هایی را برای شما به وجود بیاورد و منجر به تحقق هدفتان بشود.
مهر
نظر فعلی شما در مورد شاد بودن الزاماً نیازی به تأیید دیگران ندارد. اکنون لذت بردن از کار بیشتر شما را راضی می‌کند. پس امروز می‌توانید با در نظر نگرفتن دنیای اطراف خود کاملاً خرسند باشید. اما باید هوشیار باشید، چون ممکن است این کار باعث بی‌خیالی شما بشود. باید از آرامش خودتان لذت ببرید، اما ممکن است بعداً از اینکه کارتان را تمام نکردید خودتان را سرزنش کنید.
آبان
حتی اگر شما در مسیر نسبتاً خوش‌بینانه‌ای قرار گرفته‌اید، امروز پیشروی کردن می‌تواند تاحدی سخت باشد. شما می‌توانید بر امواج منفی‌ای که شما را پریشان کرده‌اند چیره شوید، اما نسنجیده عمل نکنید زیرا مخالفت‌های دیگری را جذب خواهید کرد. ورزش‌های مسابقه‌ای یا برنامه‌های استراتژی شدید راه‌های جایگزینی هستند تا مقداری از نیروی اضافی‌تان را تخلیه کنید.
آذر
امروز مدام با مخالفت دیگران روبه‌رو می‌شوید، بنابراین زمان خوبی برای برقراری ارتباط با دیگران نیست. سعی کنید کارهایتان را تنهایی پیش ببرید. اگر می‌خواهید به میهمانی بروید، لباسی شیک به تن کنید زیرا بیش از همیشه مرکز توجه قرار خواهید گرفت. مدتی است یکی از دوستانتان از شما دور شده و این موضوع شما را ناراحت کرده است. امروز فرصت این را خواهید داشت تا در مورد رابطه‌تان با هم گفتگو کنید.
دی
شما در بهترین شرایط برای خلاق بودن قرار دارید و این بستگی به خودتان دارد که بهترین راه را برای اثبات توانایی‌هایتان انتخاب نمایید. این موضوع فقط جنبه تفریح و سرگرمی ندارد و باید به یاد داشته باشید که نمی‌توانید مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید. با اینکه تمایل دارید فعلاً کمی تفریح کنید، بهتر است به جای فرار از تعهداتی که دارید، ابتدا برنامه‌ریزی بکنید و سپس با آگاهی کامل یک انتخاب هوشمندانه انجام دهید.
بهمن
تصور می‌کنید مسائل آن طور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود. مغزتان به شما می‌گوید همه چیز بر وفق مراد است و برای رسیدن به برنامه‌هایتان هیچ سدی وجود ندارد، اما یک ندای درونی تمام آنها را نقض می‌کند. اگرچه عشق شما آتشین نیست اما نهایت لذت را از آن می‌برید. در پیش بردن کارهایتان عجول نباشید، با صبوری به موفقیت دست خواهید یافت. به زودی عشق در زندگی‌تان رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد.
اسفند
امروز بیش از همیشه می‌توانید با حرف‌هایتان بر دیگران تأثیر مثبت بگذارید. بنابراین در محیط کار یا روابط عاطفی‌تان خودی نشان دهید. اگر مدتی است احساس تنهایی می‌کنید، باید بگوییم به زودی برای آرامش خود تکیه‌گاهی پیدا خواهید کرد. اما مراقب باشید از مسئولیت‌های خود سرباز نزنید. برای برقرای آرامش میان خود و معشوقتان لازم نیست کار خاصی انجام دهید، کافی است با صداقت حرف دلتان را بیان کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی