[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

هدف اصلی ما باقی ماندن در لیگ برتر است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می‌گوید نگرانی‌های مالی او پس از جلسه با مدیران این باشگاه و استان خوزستان، برطرف شده است. محمود فکری درباره توافق با مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان برای تمدید قرارداد اظهار داشت:
نشست خوبی با هیئت مدیره باشگاه داشتیم، صحبت‌های خوبی مطرح شد و دلگرمی‌هایی به ما دادند. صحبت‌هایی با افشین حیدری (مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان) و ناصری (رئیس شرکت نفت مسجدسلیمان) داشتیم. این افراد هم جلساتی با استاندار خوزستان داشته‌اند و همه این موارد نشان می‌دهد که مسئولان شهری و استانی، کنار تیم نفت حضور دارند. آنها به ما امیدواری دادند که در طول فصل، مشکلی از لحاظ منابع مالی نداشته باشیم، تیم خوبی ببندیم و آن را آماده مسابقات لیگ برتر کنیم. سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو با تسنیم افزود: با نشست‌های قبلی و قول‌هایی که داده شده، نگرانی‌های من از لحاظ مسائل مالی برطرف شد. کارمان را کم کم آغاز می‌کنیم و امیدوارم تیم هر‌چه زودتر سر و شکل بگیرد.
وی در مورد اینکه چند بازیکن تیمش در صفحات مجازی برای جدایی از نفت اعلام آمادگی کرده‌اند گفت: قرارداد بازیکنان یک‌ساله بوده و اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شوند. آنها می‌توانند تصمیم بگیرند که از تیم جدا شوند یا خیر.
فکری در پاسخ به این پرسش که تمرینات این تیم از چه زمانی آغاز خواهد شد تصریح کرد: هنوز معلوم نیست. ابتدا باید قرارداد من با باشگاه منعقد شود تا بتوانیم به تیم شکل دهیم و با چند بازیکن جدید قرارداد ببندیم.
وی درباره هدف نفتی‌ها در لیگ هجدهم خاطرنشان کرد: هدف اصلی باشگاه و مسئولان این است که امسال تیم را در لیگ برتر حفظ و در سال آینده با برنامه‌ریزی بهتر، هدف‌های بالاتری را دنبال کنیم. 
«نفت نیم‌نگاهی به رده‌های بالاتر و نیمه نخست جدول خواهد داشت یا خیر؟» سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش به تسنیم گفت: بستگی دارد کدام بازیکنان را جذب کنیم، برنامه‌های ما در طول فصل چگونه اجرا و قراردادهای اعضای تیم چگونه پرداخت شود. اگر برنامه‌ها درست انجام شود، نیم‌نگاهی به نیمه بالایی جدول هم خواهیم داشت، اما اگر قول‌ها عملی نشود، به مشکل می‌خوریم. باید تمام تلاش خود را برای حفظ تیم در لیگ برتر به کار بگیریم.
فکری درخصوص برنامه تیمش برای برگزاری اردوی داخلی یا خارجی گفت: فعلاً تنها تکلیف خودم مشخص شده است. ما زمان را از دست داده‌ایم و باید ببینیم تیم چه زمانی شکل واقعی خود را به دست می‌آورد. پس از آن باید درباره اردو و سایر مسائل تصمیم‌گیری کنیم. اگر تیم زودتر سر و شکل بگیرد، به اردوی خارجی هم فکر می‌کنیم وگرنه باید به اردوی داخلی بسنده کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی