[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
اگر خانواده‌تان دور از شما زندگی می‌کنند و نسبت به آنها احساس دلتنگی می‌کنید، امروز می‌توانید روی دوستانتان برای جبران این کمبود و دلتنگی استفاده کنید. خواهید دید که برایشان بسیار عزیز هستید و از اهمیت زیادی برخوردار هستید. امروز ممکن است برای شما با چالش‌ها و تنش‌هایی همراه باشد. مواظب باشید که با بی‌احتیاطی‌های خود، یک رابطه نسبتاً دوستانه را به یک جنگ علنی تبدیل نکنید.
اردیبهشت
شما در کودکی بسیار دوست داشتنی بوده‌اید و هنوز هم این کودک دوست داشتنی در درونتان زنده است. چه اصراری دارید که این احساسات زیبای کودکانه که باعث محبوبیت شما در نزد همه می‌شوند را سرکوب کنید؟! امروز در قلب شما تنشی ایجاد شده که رهایی از آن چندان ساده به نظر نمی‌رسد. شما احساس می‌کنید که دیگران زیاد خوب به حرف‌هایتان گوش نمی‌کنند و نمی‌توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.
خرداد
شما امروز تمام توانایی‌های لازم برای فکر کردن و رسیدگی به مشکلاتی که این چند وقت اخیر ذهنتان را به خود درگیر کرده بوده‌اند در اختیار دارید. مهارت‌های فوق‌العاده‌تان به شما کمک خواهند کرد به مشکلاتی که زندگی را به خودتان و عزیزانتان سخت کرده‌اند غلبه کنید. امروز از آن روزهایی است که شما آرام ندارید و این طور به نظرتان می‌رسد که همه کارها خیلی بیش از آنچه لازم است و شما تحملش را دارید طول می‌کشند.
تیر
همه خانواده‌ تلاش می‌کنند شما را وادار کنند در برخی نقشه‌های درازمدت خود تجدیدنظر کنید. در واقع مشکل اینجاست که نیازهای عزیزانتان تغییر می‌کنند و شما هنوز نتوانسته‌اید راه‌حلی مناسب برای کنار آمدن با این شرایط جدید پیدا کنید. امروز جنبه آرام وجودتان یک چیز می‌گوید و جنبه مردانه و جنگجوی وجودتان یک چیز می‌گوید. برای غلبه با این کشمکش از اقدامات عجولانه خودداری کنید.
مرداد
امروز در آینده زندگی عاطفی شما به شدت تأثیرگذار خواهد بود. تردیدهایی که امروز دارید، به ویژه آنهایی که به احساساتتان مربوط می‌شوند، باعث خواهند شد پیش از هر تصمیم جدی همه چیز را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. آیا باید راهتان را به همین شکل ادامه دهید یا اشتباهاتتان را جبران کنید؟ این مهم‌ترین سؤالی است که باید پاسخ دهید. عجله نکنید و به خودتان وقت بدهید.
شهریور
امروز شما خودتان را با تمام اتفاقات اطرافتان درگیر می‌کنید و وجودتان از انرژی لبریز است. همچنین سعی دارید روی روابط با اطرافیان خود کار کنید. با این همه باید مواظب باشید چه در خانه و چه در محل کار خودتان را بیش از اندازه درگیر مسائل دیگران نکنید. به جای این کار، به این فکر کنید که چطور می‌توانید خودتان را به عنوان عضوی از گروهی که در آن هستید ثابت کنید.
مهر
امروز بین اعضای خانواده‌تان درگیری‌هایی به وجود آمده و شما در این فکر هستید که آیا باید خودتان را درگیر این تنش‌ها کنید یا دور ایستاده و دخالت نکنید. هر کاری که می‌خواهید بکنید، فقط جانب هیچ کس را نگیرید. شما در راه رسیدن به اهدافتان حالتی تهاجمی گرفته و آماده‌اید هر کاری که در لیست وظایف امروزتان باشد را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.
آبان
امروز باید هرطور شده استرس موجود در زندگی‌تان را کاهش داده و از نگرانی به خاطر هیچ و پوچ خودداری کنید. شما فرصت خواهید داشت بفهمید چه چیزی باعث این درگیری‌های ذهنی و مشکلات شده است. در حال حاضر با کارهای زیادی دست و پنجه نرم می‌کنید و انگار همه این کارها دارند وارد مراحل حساس و بحرانی می‌شوند.
آذر
امروز افراد مغرور و ازخودراضی باید مواظب باشند با شما درنیفتند، چون شما به هیچ وجه حاضر نیستید با آنها کنار بیایید و در برابرشان تسلیم شوید. با این همه، مواظب باشید خودتان را با این رفتار تهاجمی به دردسر نیندازید. شما قلبی سخاوتمند دارید و کمک به دیگران و آوردن لبخند به لب‌های آنها برای شما یک نیاز است. با تشویق‌های دیگران و انرژی مثبتی که از آنها دریافت می‌کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد.
دی
امروز شما برای پیش رفتن به سوی اهدافتان آماده‌اید و نیرویی از درون شما را به برخاستن و پیشروی دعوت می‌کند. شما انرژی زیادی برای به راه انداختن کارها و برنامه‌هایتان در اختیار دارید. البته کلید اصلی موفقیت شما اولویت بخشیدن به انجام و تکمیل کارها و پروژه‌هایی است که قبلاً آغاز کرده بودید. پیش از آن تا جای ممکن از شروع هر پروژه دیگری خودداری کنید.
بهمن
امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی ممکن است با مخالفت‌هایی از جانب دیگران مواجه شوید. دیدن رفتار تند طرف مقابلتان احساسات ناخوشایندی در شما ایجاد می‌کند و باعث می‌شود احساس ضعف و بی‌اهمیت بودن به شما دست بدهد. اینکه به دنبال آرامش، عدالت و هماهنگی باشید برخلاف آنچه بعضی‌ها فکر می‌کنند، به معنای ضعف شما نیست؛ این ویژگی‌ها در واقع نقاط قوت شما هستند.
اسفند
شما در دنبال کردن و تکمیل پروژه‌ها و کارهایی که به عهده‌تان هستند فوق‌العاده عمل می‌کنید، اما در مرحله شروع عملکردتان چندان تحسین‌برانگیز نیست. شما قدرت بسیاری در اختیار دارید که به شما کمک می‌کند در شروع هر کاری موفق عمل کنید، از این انرژی استفاده کنید و کارهایی که مدت‌ها قصد شروعشان را داشته‌اید آغاز کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی