[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 در خیابان شهید کلانتری واقع در بلوار مدرس، جیب بر و سارق کیف و اموال عابران در زمان تاریکی زیاد شده است. لزوم حضور گشت‌های شبانه نیروی انتظامی در آن محل به شدت احساس می‌شود.
فیروزآبادی 
 در خیابان فضل آباد، به دلیل عبور و مرور زیاد خودروها و عدم حضور پلیس راهنمایی و رانندگی، خودروهای زیادی با پارک دوبل خود باعث به وجود آوردن ترافیک در این خیابان کم عرض می‌شوند و وقت زیادی از مردم این محله در ترافیک شدید این خیابان از بین می‌رود.
رجایی 
 در برخی فروشگاه‌های مواد غذایی، اجناس خارجی فاقد برچسب قیمت می‌باشند و بعضی فروشندگان با قیمت هایی بیش از قیمت واقعی اقدام به فروش این اجناس می‌کنند. ای کاش نظارت بیشتری به خصوص روی قیمت‌های اجناس خارجی صورت بگیرد.
فاتحی 
 با افتتاح پل شهدای پودنک، بریدگی بعد از پل غدیر و همچنین چهارراه صیاد شیرازی مسدود شده و از میدان کوزه گری تا پل شهدای پودنک هیچ بریدگی وجود ندارد و باعث اتلاف وقت و انرژی رانندگان وسایل نقلیه می‌شود.
  نداف
 حد فاصل چهارراه هوابرد تا چهارراه سرباز از روشنایی بسیار کمی برخوردار است. لطفاً شهرداری رسیدگی کند.
محمود آبادی 
 به مسئولان شهرداری بگویید ساعت 11 صبح موقع آسفالت کردن خیابان نیست. دیروز از ساعت 11 صبح حد فاصل خیابان ملاصدرا به سمت رحمت‌آباد، کارگران مشغول آسفالت کردن خیابان بودند و ترافیک سنگینی به وجود آمده بود.
کریمی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی