[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

پیشکسوتان ورزش رزمی ‌در سراسر کشور شناسایی و ساماندهی می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

محمد رضا اوجی با بیان اینکه احترام به پیشکسوتان عرصه ورزش باید همواره سرلوحه کار قرار گیرد افزود: پیشکسوتان ورزش رزمی در سراسر کشور شناسایی و ساماندهی می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش‌های رزمی استان فارس گفت:کمیته پیشکسوتان ورزش‌های رزمی با هماهنگی دبیر فدراسیون اقدام به تدوین و بازبینی آیین‌نامه کمیته پیشکسوتان نموده و در راستای ساماندهی پیشکسوتان ورزش‌های رزمی نیاز است تا تمامی ‌هیئت‌های کشور عزم خود را جذم کنند.
رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش‌های رزمی کشور بیان کرد: برنامه‌های متنوعی برای این عزیزان در نظر گرفته خواهد شد که در طول سال توسط فدراسیون به اجرا درمی‌آید‌، از‌جمله نخستین فستیوال ورزش‌های رزمی که با گردهمایی پیشکسوتان سراسر کشور برگزار می‌شود و همچنین تجلیل از پیشکسوتان ورزش‌های رزمی در استان‌های کشور با حضور مسئولین، تا پیشکسوتان بدانند که هیچ‌گاه از یاد نمی‌روند.
اوجی ادامه داد: پیشکسوتان ورزشی بیشتر از اینکه نیازمند این باشند به آنها کمک مالی شود خواستار دیده شدن و توجه بیشتر هستند.
وی گفت: پیشکسوت کسی است که عمر خود را صرف خدمت و آموزش به نسل جوان کرده ‌است و همگان می‌دانند که در این راه عشق حرف اول را می‌زند و ما قدردان وجود پیشکسوتان هستیم. پیشکسوتان برکت و از سرمایه‌های اصلی و چراغ راه آینده ورزش‌های رزمی به‌شمار می‌آیند.
رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون رزمی تأکید کرد اگر یک ورزشکار ببیند قهرمانان گذشته از لحاظ جایگاه اجتماعی ارزش والایی در میان مردم و مسئولان دارند صد در صد انگیزه و روحیه بیشتری برای طی نمودن مسیر قهرمانی و تلاش بیشتر خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی