[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

دستگیری کیف‌قاپان حرفه‌ای با ۴۲فقره سرقت در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3‌سارق حرفه‌ای و کشف 42فقره کیف‌قاپی در شهرستان شیراز خبر داد.
سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در‌پی وقوع چند فقره کیف قاپی‌با یک دستگاه پراید ‌هاچ‌بک در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با گشت‌زنی‌های هدفمند و نامحسوس یک کیف‌قاپ حرفه‌ای که با خودرو پراید در حال تردد بود را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.
سردار گودرزی با بیان اینکه فرد کیف قاپ در بازجویی‌های انجام گرفته به 42‌فقره کیف‌قاپی با همدستی دو نفر دیگر در شهر شیراز اقرار کرد افزود: در بازرسی از خودرو این فرد، 6‌عدد کیف زنانه و 22‌دستگاه گوشی موبایل مسروقه کشف شد.
سردار گودرزی با اشاره به اینکه این فرد دارای سابقه کیفری می‌باشد افزود: در یک عملیات منسجم و هماهنگ هر دو همدست سارق که یکی از آنها خانمی جوان بود نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
 این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه در برخی از سرقت‌ها سارقان با پوشش زنانه اقدام به کیف‌قاپی از شهروندان در مناطق مختلف شیراز می‌کردند اظهار کرد: تعامل مردم با نیروی انتظامی در شناسایی و دستگیری سارقان و مخلان نظم و امنیت مهم و اثرگذار می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی