[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۰۹
  • دوره جدید

برق فارس در گروه پنجم رتبه اول شد، روزنامه شیراز نوین

امور بانوان و خانواده برق فارس در بین ادارات و سازمان‌های استان موفق به کسب عنوان رتبه اول در گروه پنجم شد. 
ارتقای منزلت اجتماعی بانوان در خانواده و جامعه، همچنین پیگیری مسائل و مشکلات آنان، نیازمند یک رویکرد متوازن است که با تکریم شخصیت بانوان و حمایت از حقوق اجتماعی و سیاسی آنان و تأکیدبر مشارکت و حضور زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی فراهم خواهد شد. درراستای دستیابی به اهداف یادشده همه‌ساله اقدامات مؤثری  توسط دفاتر امور بانوان و خانواده ادارات استان فارس انجام می‌شود که نتایج عملکرد این سازمان‌ها در ارزیابی‌های سالیانه توسط استانداری فارس اعلام می‌شود.   
به‌دنبال انجام ارزیابی از امور بانوان و خانواده ادارات و سازمان‌های دولتی استان فارس، امور بانوان و خانواده شرکت برق منطقه‌ای فارس در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1396موفق به کسب عنوان رتبه اول در گروه پنجم شد.  
به گزارش دفتر روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه‌ای فارس، سیده معصومه دستغیب، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس با ارسال نامه‌ای به برق فارس، گزارش رتبه‌بندی عملکرد سال 96 امور بانوان و خانواده ادارات و سازمان‌های دولتی استان فارس را اعلام کرد. 
بر پایه گزارش ارسالی در بخشی از نامه مزبور آمده است: ضمن آرزوی توفیقات روزافزون، براساس رتبه‌بندی عملکرد امور بانوان و خانواده ادارات و سازمان‌های استان در شش ماهه اول سال 96، از طرف گروه نظارت و ارزیابی حوزه بانوان و خانواده استانداری فارس، شرکت برق منطقه‌ای فارس موفق به کسب عنوان رتبه اول در گروه پنجم شد.
گفتنی است ارزیابی عملکرد مشاوران امور بانوان دستگاه‌های اجرایی استان فارس و با شاخص‌های عمومی‌، اختصاصی و ویژه انجام شده است.   

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی