[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

پشت‌پرده اتفاقات عجیب سازمان لیگ فوتسال، روزنامه شیراز نوین

انتخابات سازمان لیگ فوتسال به تعویق افتاد تا با تغییر اساسنامه، یکی از اعضای فعلی باز هم بتواند در انتخابات نامزد شود. به گزارش ایسنا، سازمان لیگ فوتسال درحالی این‌روزها با وضع قوانین عجیب و غریب برای فوتسالی‌ها حاشیه‌ساز شده که اعضای آن برای ماندن در هیئت رئیسه دست به تغییر اساسنامه زده‌اند.
آخرین مجمع سازمان لیگ فوتسال اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد، اما درحالی که مدت زمان قانونی حضور اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ دو ساله بوده، این مهلت شبه پایان رسیده و هنوز انتخابات جدید برگزار نشده است.
براساس شنیده‌ها علی کفاشیان (سرپرست کمیته فوتسال) به دنبال برگزاری مجمع در تاریخ هفده خرداد بود، اما برخی اعضا با اعمال تغییرات عجیب در آیین‌نامه و اساسنامه، برگزاری مجمع را به تعویق انداختند چون ابتدا باید فدراسیون فوتبال اساسنامه جدید را مورد تأیید قرار دهد.
کریم منصوری، مدیرعامل باشگاه شهید منصوری قرچک که تیمش منحل شده است، به دلیل نداشتن تیم نمی‌تواند در انتخابات هیئت رئیسه نامزد شود؛ چراکه براساس آیین‌نامه تنها مدیران عامل باشگاه‌ها می‌توانند کاندیدا شوند. اما اساسنامه جدید نامزدی را بدون قید شرط اعلام کرده و هرکسی می‌تواند کاندیدا شود. حتی کریم منصوری که هیچ تیمی در فوتسال ندارد!
همچنین باتوجه به پایان مهلت حضور اعضای فعلی هیئت رئیسه سازمان لیگ، گفته می‌شود مصوبات نیز وجهات قانونی ندارد و به عنوان مثال «محرومیت لژیونرهای شاغل در جام باشگاه‌های آسیا» قانونی نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی