[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

از هر اقدامی‌ در جهت ایجاد اشتغال حمایت می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: امروز نگاه همه ما فراهم کردن زمینه ایجاد اشتغال به‌عنوان مهمترین و ضروری‌ترین نیاز جامعه است؛ بنابراین دست هرکسی را که بتواند زمینه اشتغال حتی برای تعداد اندکی از افراد فراهم کند، به گرمی‌ فشرده و از اقدامات او در این زمینه حمایت می‌کنیم. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار، سه‌شنبه در جریان بازدید از روند احداث پروژه تجاری و گردشگری شیرازمال، اشتغال را یکی از مهمترین دغدغه‌های کنونی در جامعه دانست.  وی با یادآوری اینکه پروژه تجاری و گردشگری شیرازمال بیش از هزار و ۲۰۰فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد کرد،  افزود: امروز  نگاه همه ما فراهم کردن زمینه ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین و ضروری‌ترین نیاز جامعه است؛ بنابراین دست  هرکسی را که بتواند زمینه اشتغال حتی برای تعداد اندکی از افراد فراهم کند، به گرمی‌ می‌فشاریم.
نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: ایجاد اشتغال هزار و ۲۰۰نفری در این مجتمع درحالی امکان‌پذیر است که با ایجاد بعضی مجتمع‌های صنعتی که میلیاردها تومان اعتبار نیاز دارند، تنها 400شغل ایجاد می‌شود.
مهندس تبادار حمایت از اشتغال‌زایی، رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری را از اولویت‌های اصلی مدیریت ارشد استان دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه اشتغال‌زایی را به عنوان جهادگر معرفی کرده‌اند و رئیس‌جمهور نیز همواره تأکید می‌کند باید در همه، نگاه‌ها به ابعاد حاکمیتی اشتغال‌زایی در اولویت عملکرد مسئولان قرار داشته باشد. 
وی با اشاره به بعضی از مشکلات موجود در اجرای پروژه،  تجاری و گردشگری شیرازمال تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی باید با رعایت مقررات، زمینه تسریع و تسهیل امور مربوط به سرمایه‌گذاران در بخش خصوصی را فراهم کنند. 
استاندار فارس همچنین در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران به ابعاد گسترده، تجاری، خدماتی، گردشگری و ایجاد اشتغال در پروژه شیرازمال اشاره کرد و افزود: این مجتمع که بالغ بر 77هزار متر مربع زیربنا دارد، می‌تواند به بخش زیادی از کلانشهر شیراز خدمات‌رسانی کند.
مهندس تبادار ابراز امیدواری کرد مشکلات جزیی موجود در این پروژه با همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی و همچنین همت متولیان آن، به زودی برطرف شده و در یک تا دو سال آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن فاز‌های مختلف مجتمع یادشده باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی