[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای خواهد بود. شما قدرت جسمانی بسیار زیادی در اختیار خواهید داشت و می‌توانید در کارهایی که به قدرت و استقامت بدنی نیاز دارند موفق باشید. امروز هر کسی با شما دربیفتد ضرر خواهد کرد، زیرا همچون جنگجویی هستید که هیچ ضربه‌ای را بی‌جواب نخواهد گذاشت. امروز جذابیت همیشگی‌تان در اوج قرار دارد و می‌توانید دیگران را قانع کنید، مخصوصاً اگر ملایمت لازم را در رویکردتان داشته باشید.
اردیبهشت
امروز برای اینکه به دیگران ثابت کنید نمی‌توانند به راحتی شما را کنار بزنند و اهل تسلیم شدن نیستید روز بسیار خوبی است. از انرژی فوق‌العاده امروز استفاده کرده و پروژه‌ها و کارهایی که به حالت رکود درآمده‌اند را ادامه بدهید، اگر هم کسی خواست جلویتان را بگیرد هیچ اشکالی ندارد رفتارتان کمی تهاجمی شود. در انتظار بهترین‌ها برای خودتان باشید، ولی خود را برای بدترین شرایط هم آماده کنید.
خرداد
اگر می‌خواهید بدرخشید، امروز همان روزی است که در انتظارش بوده‌اید. برای حفظ تعادل گاهی لازم است کمی خودخواه باشید. اگر در موقعیتی قرار دارید که در آن احساس خوشبختی و راحتی نمی‌کنید، پس این موقعیت را تغییر دهید. هیچ دلیلی برای اینکه بخواهید خودتان را زجر بدهید وجود ندارد. اجازه ندهید دیگران شما را همان طوری که دلشان می‌خواهد از این سو به آن سو بکشند.
تیر
به نفع دیگران است که امروز از سر راه شما کنار بروند و برایتان مزاحمت ایجاد نکنند. شما همچون موتور بخاری هستید که تا لبه، از زغال‌های داغ و آتشین پر شده و با سرعت تمام پیش می‌رود، هیچ کس و هیچ چیز هم نمی‌تواند شما را از مسیری که در پیش گرفته‌اید خارج کند. به نظر می‌رسد نتیجه ای که دارید به دست می‌آورید در مقایسه با این همه پشتکار و تلاش، خیلی کمتر است.
مرداد
انرژی موجود در امروز به شما کمک می‌کند پروژه‌هایی که در دست انجام دارید را به خوبی پیش ببرید. از سکون و رکود خارج شوید و از حاشیه به مرکز صحنه بروید. موتور شما دارد گرم می‌شود و دیگر آماده‌اید با سرعت تمام پیش بروید. از قدرت احساساتتان هم کمک بگیرید تا بتوانید با سرعت باد پیش بروید. شما احساس می کنید دقیقاً می‌دانید عزیزانتان چه می خواهند.
شهریور
شما احساس می‌کنید وجودتان سرشار از انرژی است، اما نمی‌دانید این انرژی را چطور باید به کار بگیرید و برای رسیدن به چه هدفی مورد استفاده قرار دهید. صحبت کردن با دیگران در رابطه با این موضوع فقط باعث سردرگمی بیشتر شما خواهد شد. شما خودتان را بهتر از هر کس دیگری می‌شناسید، پس از هیچ چیزی نترسید و اجازه ندهید تردید و نگرانی سد راهتان شود.
مهر
بحث‌هایی که سعی داشته‌اید رویشان سرپوش گذاشته و از کنارشان بی‌تفاوت رد شوید، امروز به مرحله‌ای بحرانی رسیده‌اند، پس اگر دیدید مخالفت شدید و درگیری ناگهان بالا گرفت اصلاً تعجب نکنید. به احتمال زیاد این شرایط ناشی از کارهایی است که خودتان انجام داده‌اید و حالا باید با عواقب آن روبرو شوید. لجبازی ذاتی شما در این شرایط به هیچ وجه به شما کمک نخواهد کرد.
آبان
دلیلی ندارد اگر شخص ناشناسی از کنارتان رد شد، فقط به خاطر اینکه او را نمی‌شناسید چهره‌تان را درهم کشیده و به او اخم کنید. شما باید دست از این عادت خود که تمام مدت در ترس و نگرانی به سر می‌برید بردارید. هر قدمی که لازم می‌دانید برای درمان این رفتار بردارید و با شهامت در برابر هر چیزی که شما را می‌ترساند بایستید. امروز باید با احتیاط پیش بروید و به یک‌باره بیش از اندازه افشاگری نکنید.
آذر
امروز موج بزرگی از انرژی به سراغتان آمده که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. شما در حال حاضر فرصت‌هایی در اختیار دارید که اگر همین حالا از آنها استفاده نکنید، برای همیشه از دست خواهند رفت. وابستگی‌های محکم عاطفی و مهربانی شما کمک خواهند کرد چالش‌ها و مشکلاتی که بین شما و نزدیکانتان بوده‌اند را فراموش کرده و در کنار آنها، روزی لذت‌بخش و خاطره‌انگیز تجربه کنید.
دی
امروز در روابط عاطفی خود با مشکلاتی مواجه خواهید شد که از نداشتن صداقت کافی از جانب شما ریشه می‌گیرند. اگر نمی‌خواهید با چنین مشکلاتی درگیر شوید، یادتان باشد همیشه و در هر شرایطی به واقعیت وفادار باشید. شما گاهی مرز بین رویاهایتان و واقعیت را گم می‌کنید، ولی خوشبختانه در حال حاضر بخت با شما یار است و اگر زود تسلیم نشوید، آنچه می خواهید به دست خواهید آورد.
بهمن
انرژی فوق‌العاده‌ای در امروز نهفته است که به شما قدرت و اعتماد به نفس فوق‌العاده‌ای می‌بخشد. به همین دلیل هم در هر کاری که امروز دخالت داشته باشید عملکردی بی‌نظیر از خود به نمایش خواهید گذاشت. خودتان را دوست داشته باشید و به آنچه می‌گویید و انجام می‌دهید ایمان داشته باشید. خوشبختانه در حال حاضر دنبال کردن تجربه‌های تازه برایتان نتیجه بخش خواهد بود.
اسفند
امروز شما کمی احساساتی شده‌اید و اگر دیدید موقع بیان افکار و احساسات خود همچون اژدهایی شده‌اید که آتش از دهانش زبانه می‌کشد اصلاً تعجب نکنید! احساساتی شدید و عمیق در وجود شما در حال شکل گرفتن بوده‌اند که شما به آنها اجازه بروز نداده‌اید و حالا ناگهان دارند به شدیدترین شکل ممکن و شاید بی آن که شما هیچ اختیاری داشته باشید خودشان را نشان می دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی