[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز با بی‌حوصلگی از خواب بیدار شوید اما نگران نباشید، زیرا پس از چند ساعت دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. به تغذیه خود اهمیت دهید، زیرا کارهای عقب افتاده زیادی دارید که باید برایشان انرژی زیادی صرف کنید. هرچه زودتر پرونده‌شان را ببندید، فضا برای پذیرفتن کارهای جدید بازتر می‌شود و موفقیت‌های تازه‌ای به دست می‌آورید. دوستی پس از مدت‌ها به سمتتان بازمی‌گردد، او را از خود نرانید و فرصت دیگری برای جبران به او دهید.
اردیبهشت
امروز احساس خوبی ندارید. شاید به این علت است که سرتان را بیش از حد شلوغ کرده‌اید. بهتر است بیشتر برای خودتان زمان بگذارید و به خودتان برسید. علاقه شما به یکی از اطرافیانتان شدت یافته، به طوری که نمی‌توانید بیش از این احساسات خود را مخفی نگه دارید. امروز زمان خوبی برای صحبت کردن با طرف مقابلتان است پس از این فرصت استفاده کنید و پرده از راز دل خود بردارید. خبرهای خوبی در راه دارید.
خرداد
اگرچه شما فردی منطقی هستید؛ امروز  احساساتتان بر منطقتان غلبه می‌کند. به همین دلیل بهتر است خودتان را درگیر مسائل پیچیده نکنید، زیرا ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرید. نگران نباشید، این شرایط موقتی است و به زودی از بین می‌رود. احساس می‌کنید از عشق زندگی‌تان دور شده‌اید، اما نگذارید این موضوع شما را نگران کند.
تیر
شاید تمرکز کردن در این شرایط کمی برایتان سخت باشد، اما سعی خودتان را بکنید، زیرا امروز بهترین زمان برای انجام کارهای مهم است. اگر با شریک زندگی‌تان اختلاف نظر دارید و این موضوع شما را از او دور کرده، کافی است چند قدم به عقب بردارید و به خودتان زمان دهید تا با زاویه دید دیگری به موضوع نگاه کنید. راه‌های زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد، کافی است بخواهید.
مرداد
اگر اخیراً برای یکی از اهدافتان بیش از حد انرژی گذاشته‌اید اما نتیجه‌ای نگرفتید، وقت آن است که کمی دست نگه دارید. شاید بد نباشد راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگری پیش بروید. مطمئن باشید تلاش‌های شما در نهایت نتیجه خواهد داد. صبر، کلید موفقیت این روزهای شماست. یکی از نزدیکانتان موضوعی را با شما در میان می‌گذارد که کمی نگرانتان می‌کند.
شهریور
به زودی در زمینه شغلی مورد علاقه‌تان به شما پیشنهادی می‌شود که خوشحالتان می‌کند. اما سعی کنید پله پله جلو بروید. با تصمیم گرفتن‌های عجولانه بعدها پشیمانی به سراغتان خواهد آمد. از دست فردی عصبانی هستید اما این میزان عصبانیت شما بی‌مورد است. شاید بخشی از این مشکل خود شما باشید. اگر زاویه دید خود را وسیع‌تر کنید، بسیاری از موضوعات ناراحت کننده در نظرتان بی‌اهمیت جلوه می‌کند.
مهر
اگر می‌خواهید در زندگی‌تان آرامش محض داشته باشید، وقایع تلخی که در گذشته در زندگی شما رخ داده را فراموش کنید و دیگران را بابت اشتباهاتشان ببخشید. در نهایت خواهید فهمید اتفاقات آن‌قدرها هم که شما فکرش را می‌کردید بزرگ نبوده و حتی برخی از آنها سوءتفاهمی بیش نبوده است. به زودی در جمعی پیشنهادی به شما می‌شود که به نفعتان است قبول کنید.
آبان
کار بیش از حد شما را خسته و کسل کرده است، به همین دلیل نمی‌توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. بهتر است خودتان را تحت فشار نگذارید و سعی کنید کارهایتان را به آرامی انجام دهید تا انرژی از دست رفته را دوباره به دست آورید. کمی به استراحت و خوشی‌‌تان اهمیت دهید. یک دورهمی دوستانه می‌تواند حال و هوایتان را تغییر دهید. اگر سعی دارید با فردی ارتباط برقرار کنید، بهتر است قدم به قدم جلو بروید.
آذر
امروز حوصله هیچ کسی را ندارید، ترجیح می‌دهید در خانه بمانید و کارهایتان را انجام دهید، اما اجازه ندهید این شرایط روحیه شما را خراب کند. در شغل خود احساس خستگی و ناامیدی می‌کنید. اگر فکر می‌کنید توانایی‌های شما بیش از موقعیت شماست، به دنبال فرصت‌های بهتری برای پیشرفت خود باشید. این روزها استرس زیادی را تحمل می‌کنید. اما بدانید هرچه زندگی را ساده‌تر بگیرید، برایتان ساده‌تر خواهد گذشت.
دی
موضوعی شما را نگران کرده است. برای اینکه از نگرانی دربیایید، سعی کنید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. جای هیچ نگرانی وجود ندارد و همه چیز همان‌طور که می‌خواهید پیش می‌رود. به زودی به سفری می‌روید، اما بهتر است قبل از حرکت، تمام برنامه‌ریزی‌هایتان را دقیقاً انجام دهید. هرچه با برنامه‌ریزی بیشتری جلو بروید، بیشتر به شما خوش خواهد گذشت.
بهمن
این روزها مسئولیت‌های زیادی بر دوش دارید که نباید آنها را فراموش کنید. اگر چند روزی دور دوستانتان را خط بکشید و روی کار خود تمرکز کنید، سریع‌تر به نتیجه خواهید رسید. به زودی یکی از دوستان قدیمی‌تان که مدت‌هاست از او بی‌خبرید، با شما تماس خواهد گرفت و سورپرایزتان خواهد کرد. خبرهای خوبی که می‌شنوید را فعلاً جایی بازگو نکنید تا از صحت آن اطمینان یابید.
اسفند
پس از مدت‌ها انتظار بالاخره نتیجه تلاش‌هایتان را خواهید گرفت. حال که سرتان خلوت‌تر شده بهتر است بیشتر به خودتان اهمیت دهید. با دوستانتان بیشتر در ارتباط باشید و به میهمانی‌های بیشتری بروید. شما لایق آنچه مدت‌ها برایش صبر کرده بودید، هستید. اگر فکر می‌کنید در رابطه عاطفی کنونی خود محدود شده‌اید، افکار خود را صادقانه با شریک زندگی‌تان بیان کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی