[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

مهم‌ترین ساحت‌ سند تحول بحث عبادی، تربیتی و اعتقادی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش در افتتاحیه مسابقات قرآنی فرهنگیان با اشاره به اینکه اجرای سند تحول مأموریت اصلی آموزش‌وپرورش است گفت: در سند به ساحت‌های مختلف تربیتی اشاره ‌شده است که ازجمله مهم‌ترین این ساحت‌ها عبادی، تربیتی و اعتقادی است.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محمدرضا مسیب‌زاده گفت: خوشحالیم که این توفیق نصیب ما شده است تا در جوار علی ابن موسی‌الرضا(ع) به موضوعات قرآن، عترت و نماز که در رأس امور آموزش‌وپرورش قرار دارد بپردازیم.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند: «کاری که امروز قرآنیان در کشور انجام می‌دهند یک کار راهبردی و بسیار مهم است» و خداوند را شاکریم که آموزش‌وپرورش محور تحول نیروی انسانی قطعاً در تمامی فعالیت‌های کشور مؤثر است.
وی تأکید کرد: ما فعالیت‌های تمهیدی را در تابستان که شامل آماده‌سازی نمازخانه‌ها، آماده‌سازی فضای مسابقات و کارهایی که باید در سال تحصیلی پیش‌رو انجام بگیرد را انجام دادیم. همچنین فعالیت‌های آموزشی ازجمله برگزاری نشست‌های مختلف آموزشی برای فرهنگیان، مدیران مراکز دارالقرآن را برگزار کردیم و یک سری فعالیت‌های تکمیلی پیش‌رو داریم.
مسیب‌زاده گفت: مسابقات قرآن در دو گروه برگزار می‌شود که یک بخش آوایی است که شامل اذان، مداحی و قرائت می‌شود و دیگری پژوهشی که تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه را در برمی‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی