[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز در زمینه شغلی به موفقیت‌های بیشتری می‌رسید، به طوری که جای پایتان محکم‌تر از قبل می‌شود و با اعتماد به نفس بیشتری می‌توانید پیش بروید. اگرچه انگیزه شما برای قدم برداشتن بیشتر شده، از آن طرف مسئولیت‌های بیشتری نیز به گردنتان است که باید مراقبشان باشید. این روزها از دوستانتان غافل شده‌اید، بد نیست در انتهای روز 2، 3ساعتی را به آنها اختصاص دهید و کمی از محیط کاری فاصله بگیرید.
اردیبهشت
موفقیت از همه طرف به سمت شما روان است و انرژی و انگیزه‌تان را زیاد کرده؛ به طوری که حتی موانع کوچک را هم نخواهید دید. اما یادتان باشد بیش از توانتان از خودتان کار نکشید، زیرا این کار فقط استرس شما را زیاد می‌کند. دوست دارید امروز را با شریک زندگی‌تان بگذرانید. کارهای ساده‌ای مانند فیلم دیدن و پاپکورن خوردن یا قدم زدن در یک محیط زیبا، می‌تواند روز شما را به بهترین شکل ممکن بسازد.
خرداد
امروز خبرهای خوبی از نظر مالی خواهید شنید. چیزی که مدت‌ها منتظرش بودید به زودی به دستتان می‌رسد. حتی دوست دارید این شادی را جشن بگیرید. اگرچه شرایط کنونی میان شما و عشق زندگی‌تان فاصله انداخته، هر دویتان خوب می‌دانید این فاصله ذره‌ای از عشقتان نخواهد کاست. هر اتفاقی که بیافتد، هم شما و هم طرف مقابلتان به تعهدی که داده اید، پایبندید.
تیر
افرادی که به شما نزدیک‌ترند، در موردتان احساس نگرانی می‌کنند، از این رو که کارهای زیادی روی دوشتان است و باید به تنهایی آنها را بر دوش کشید. امروز زمان خوبی است تا آنها را از نگرانی درآورید و به خودتان استراحت دهید. نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، همه چیز سر جایش خواهد بود تا زمانی که شما بازگردید. امروز در جمعی فردی توجه شما را به خود جلب می کند.
مرداد
امروز همه چیز همان‌طور که شما می‌خواهید پیش می‌رود. شما احساس قدرت می‌کنید و به آینده نیز امیدوار هستید. با این حال، امروز زمان خوبی برای آغاز پروژه‌های کاری نیست. به جای آن سعی کنید تمرکزتان را روی کارهای قدیمی‌تر و عقب‌مانده‌تان بگذارید. اگر قرار ملاقاتی دارید، خیلی به آن فکر نکنید و نگرانش نباشید. با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، همه‌چیز به خوبی پیش خواهد رفت.
شهریور
این روزها بیش از حد ولخرج شده‌اید. سعی کنید کالاهایی را که برایتان کاربرد زیادی ندارد یا حتی غذاهایی که زیاد مصرف نمی‌کنید نخرید. سعی کنید پولتان را با احتیاط بیشتری خرج کنید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. شما دوست دارید با افرادی در ارتباط باشید که متفاوت و منحصربه‌فرداند. اما یادتان باشد کمی تفاهم برای پایداری رابطه‌تان لازم است.
مهر
نه تنها موفقیت خودتان، بلکه موفقیت اعضای خانواده‌تان نیز در روحیه شما تأثیر مثبتی خواهد گذاشت. با اتفاقات خوشی که برایتان می‌افتد، به آینده امیدوار می‌شوید. البته نگذارید این موضوع شما را تنبل کند. اگر در رابطه‌ای عاطفی به سر می‌برید، سعی کنید به دنبال راهی برای استحکام رابطه‌تان باشید. رابطه‌های سالم نیاز به مراقبت دارند. بنابراین اگر شریک زندگی‌تان را دوست دارید، برای رابطه‌تان تلاش کنید.
آبان
امروز یکی از پرمشغله‌ترین روزهایتان است. مجبور می‌شوید ساعت‌های زیادی پای تلفن بگذرانید و ایمیل‌های زیادی چک کنید. حتی شاید مجبور شوید برای سفری کاری برنامه‌ریزی کنید. اما درنهایت، نتیجه این‌همه درگیری‌تان را در انتهای شب خواهید گرفت و با خیال راحت سرتان را روی بالش می‌گذارید. در رابطه عاطفی آنچه می‌خواهید را به دست نیاورده‌اید، اما ناامید نشوید و به تلاشتان ادامه دهید.
آذر
احساس می‌کنید توان کافی برای ادامه مسیر ندارید. اما ناامید نشوید، زیرا این موضوع به خاطر کمبود توانایی شما نیست، بلکه دلیلش نبود وقت کافی است. مطمئن باشید اگر برای هدفی که در سر دارید وقت بگذارید، به هرچه بخواهید خواهید رسید. حتماً شما هم خوب می‌دانید برای برداشت محصول باید به زمینتان رسیدگی کنید. این موضوع در مورد رابطه عاطفی نیز صادق است.
دی
در زمینه کاری، ناگهان متوجه می‌شوید توانایی‌های لازم را ندارید و برای پیشرفت باید چیزهای جدید بیاموزید. نگذارید این موضوع انگیزه شما را بگیرد. به جای آن، به فکر بالا بردن مهارت‌هایتان باشید. امروز زمان مناسبی برای قرارهای رمانتیک است. بنابراین اگر می‌خواهید دل فردی را به دست آورید، از همین حال وقتی را برای دیدار با او هماهنگ کنید.
بهمن
با شنیدن اخبار، دل و دماغ کافی ندارید. دلتان یک چیز و عقلتان چیز دیگری می‌گوید. در این شرایط سعی کنید واقع‌بین باشید. اگر برای اولین بار می‌خواهید به سر قراری بروید شانس با شماست، زیرا همه چیز همان‌طور که شما می‌خواهید پیش خواهد رفت، به طوری که تأثیری بلندمدت در زندگی‌تان خواهد گذاشت. بین شما و یکی از اطرافیانتان دلخوری پیش آمده، سعی کنید موضوع را خیلی بزرگ نکنید.
اسفند
یکی از دوستانتان به شدت ناراحت است و به محبت شما نیاز دارد. از آنجا که شما استاد انتقال انرژی مثبت هستید، بهتر است او را در این شرایط تنها نگذارید. یکی از آشناهایتان مدت‌هاست می‌خواهد موضوعی را با شما در میان بگذارد اما نمی‌تواند. امروز او قدرت لازم برای صحبت با شما را به دست می‌آورد. اگرچه ممکن است ابتدا دربرابر حرف‌های او گارد بگیرید، در نهایت می‌بینید همه چیز به نفع شما پیش می‌رود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی