[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

پنجعلی‌: حرف‌های کیروش بچه‌گانه است، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: ما قبل از این هم به جام جهانی رفته‌ایم و درخشیده‌ایم، نباید فراموش کنیم که زندگی و فوتبال بدون کی‌روش هم ادامه خواهد داشت.
محمد پنجعلی در‌خصوص صحبت‌های اخیر کی‌روش علیه برانکو اظهار داشت: برای سرمربی تیم ملی بابت حرف‌هایش متأسف هستم؛ او به سرعت وارد حاشیه شده و با این کارش شادی مردم از درخشش تیم ملی را خراب کرد.
وی افزود: کی‌روش احساسی برخورد می‌کند و به مردم و فوتبال ایران نگاهی بالا به پایین دارد. او با صحبت‌هایش محبوبیت خودش را بین هواداران فوتبال از دست می‌دهد.
پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سؤال که چرا فدراسیون فوتبال در جنگ بین کی‌روش و برانکو دخالت نمی‌کند تصریح کرد: به نظرم دلیل اینکه فدراسیون در این مواقع خودش را کنار می‌کشد این است که فدراسیون فوتبال و مدیران آن شخصیت خودشان را در حد مربیان خارجی شاغل در ایران نمی‌دانند.
پنجعلی ادامه داد: کارشناسان فوتبال باید جمع شوند و ببینند این مشکلات از کجا نشأت می‌گیرد و صلاح کار را در چه چیزی می‌بینند.
وی درباره اینکه کی‌روش گفته در برنامه فردوسی‌پور شرکت نخواهم کرد و فردسی‌پور می‌تواند منتقدان من را دعوت کند تا علیه من صحبت کند خاطرنشان کرد: حرف‌های کی‌روش بچه‌گانه است و او نباید مسائل شخصی‌اش را به این شکل عنوان کند.
پیشکسوت فوتبال کشور در پایان خاطرنشان کرد: ما قبل از این هم به جام جهانی رفته‌ایم و درخشیده‌ایم، نباید فراموش کنیم که زندگی و فوتبال بدون کی‌روش هم ادامه خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی