[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

عده‌ای خودی، دشمن واقعی فوتبال این شهر هستند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: پس از اینکه در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال، ارژن بالاخره در روز پایانی توانست بقای خود را تثبیت کند، ابهاماتی در خصوص نحوه تیم‌داری این تیم در فصل بعد وجود داشت. با توجه به مشکلات عدیده مالی که در طول فصل گریبان‌گیر این تیم شد و اتفاقات بدی را هم رقم زد، به نظر می‌رسید کار برای تیم‌داری از سوی مدیریت شرکت ارژن سخت‌تر از قبل شده باشد و بیم این می‌رفت که سعید کریمی، قید تیم‌داری را بزند. اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و باز هم به هر زحمتی که بود، ارژنی‌ها خود  را جمع و جور کردند و حالا در آستانه شروع فصلی جدید هستند. فصلی جدید با چند بازیکن جدید، کنار گذاشتن چندتن از مؤثرترین مهره‌های فصل قبل و به گفته سرمربی این تیم، با سیستم و شیوه‌ای جدید.
بخش‌هایی از گفت‌وگوی ما با حمیدرضا کمالی را در ادامه می‌خوانید:
اوضاع و احوال تیم چطور است؟
خدا را شکر. با صحبت‌هایی که با مهندس کریمی انجام دادیم قرار بر این شد که دوباره در مسابقات شرکت کنیم، البته این بار با رویکردی متفاوت. چند بازیکن به دلایل مختلف از تیم جدا شدند و چند بازیکن جدید هم جذب کردیم و آماده شروع مسابقات هستیم.
چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر پرداخت نشدن ورودی مسابقات توسط تیم ارژن. آیا صحت داشت؟
بله، چنین مسئله‌ای بود؛ اما با مساعدت جناب کامیاب که چندین جلسه برای حل این مسئله گذاشتند، این مشکل هم رفع شد. در این قضیه برخی افراد جوی درست کردند که انگار ارژن نمی‌تواند این پول را پرداخت کند و وارد مسابقات شود. آنها فکر کردند ارژن کنار می‌رود و می‌توانند امتیاز تیم را مجانی بگیرند. این عده هیچ تلاشی نمی‌‌کنند و فقط منتظرند امتیاز مجانی بگیرند.حتی به بعضی بازیکن‌های این شهر گفته بودند ارژن نمی‌تواند تیم‌داری کنند. اما با صحبت‌هایی که آقای کامیاب با آقای کفاشیان انجام دادند و همین‌طور مساعدت‌های هیئت فوتبال و آقای امامی‌فر، موفق شدیم هزینه‌های ورودی را پرداخت کنیم.
چه بازیکنانی جدا شدند و چه بازیکنانی را جذب کردید؟
ارژنگ داریوش، محمد بیضایی‌نژاد، بابک سهرابی، سجاد بندی سعدی، مصطفی رحمانی و سیدعلیرضا موسوی از ما جدا شدند. جواد اسفندیاری را آوردیم که به دلیل ناملایمت‌هایی که در فوتبال دیده بود، خداحافظی کرده بود اما ما با او صحبت کردیم و او را برگرداندیم. میثم برمشوری را هم با کمک یکی از دوستان شیرازی به ارژن بازگرداندیم. مهدی زاهدی را از هیئت قم گرفتیم و طالب عرب‌پور را هم از کرمان آوردیم. چند بازیکن هم از تیم امید به ما اضافه شدند. اما نفراتی را هم می‌خواستیم جذب کنیم که عده‌ای اجازه ندادند. متأسفانه عده‌ای در همین شیراز سنگ‌اندازی کردند و نگذاشتند بازیکنانی را که می‌خواستیم جذب کنیم. نمی‌دانم چرا این اتفاقات در شهر ما رخ می‌دهد. با چند بازیکن صحبت کرده بودیم، بازیکنانی که اصلاً مال پایه‌های خودمان بودند. بعد به سربازی رفتند و بازیکن آزاد شدند. اما برای ثبت قرارداد وقتی با آنها صحبت می‌کردیم، دلایل عجیبی می‌آوردند که فعلاً دوست ندارم بازگو شود. اما سنگ‌اندازی‌هایی از طرف یکی از رؤسای هیئت‌های شهرستان انجام شده است. او دارد این نقش را بازی می‌کند که بازیکن‌ها را به این طرف و آن طرف بفرستد تا به ارژن نیایند. من این گزارش‌ها را به آقای هنرپیشه هم داده‌ام و خواهش می‌کنم به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان، این مسائل را پیگیری کنند. البته ما نیاز به چنین بازیکنانی هم نداریم. اما می‌خواهم بگویم برخی آدم‌ها در این شهر هستند که دشمن واقعی فوتبال شیراز هستند و تیم ارژن. امیدوارم بیش از این از موقعیتشان سوءاستفاده نکنند و بگذارند ارژن کار خودش را بکند. 
امسال بودجه کافی دارید؟
بودجه کافی که نه، مجبور شدیم هزینه‌هایمان را کمتر کنیم. این را هم بگویم که در مقابل آن آدم‌هایی که دشمن فوتبال شیراز هستند، ما دوستانی هم داریم که بدون چشمداشت به ما کمک می‌کنند، به خاطر مردم شیراز. از شهرداری شیراز ممنونم که سالن در اختیار ما گذاشته برای تمرین، شش جلسه رایگان در هفته. البته اگر کمک مالی به ما می‌کردند خیلی بهتر بود، اما همین هم قوت قلب خوبی برای ماست. همچنین دوستانی داریم که به صورت رایگان دو دست لباس تمرین به ما دادند که از آنها هم صمیمانه سپاسگزارم. از فرمانده نیروی انتظامی هم خواهش می‌کنیم کمک کند بتوانیم برای بازی‌هایمان از سالن شهید ابوالفتحی استفاده کنیم. 
از نظر فنی در چه وضعیتی هستید؟
ما هم تغییرات زیادی در نفراتمان داریم و هم تمرینات را دیر شروع کرده‌ایم؛ بنابراین طبیعی است که در ابتدای لیگ تا حدودی دچار مشکل شویم. ما احتمالاً یک تغییر سیستم هم نسبت به سال‌های گذشته خواهیم داشت. ما قبلاً از سیستم سه-یک استفاده می‌کردیم و با یک بازیکن در رأس بازی می‌کردیم، اما حالا احتمالاً به سیستم چهار-صفر روی می‌آوریم. نیاز به زمان داریم و امیدواریم این زمان به نفع ما جلو برود. مشکل مصدومیت هم نداریم و فقط امیدواریم مدارک بچه‌ها زودتر ارسال شود تا کارت بازی همه بازیکنان صادر شود و بتوانیم از آنها در بازی بندر استفاده کنیم. یکی از نکات جالبی هم که در لیگ فوتسال شاهد هستیم این است که خیلی تیم‌ها دم از نداری می‌زنند، اما می‌بینیم بازیکنانی جذب می‌کنند که درخواست 100 یا 120میلیون تومانی داشتند! حالا تیم‌هایی مثل همین آذرخش چنین بازیکنانی جذب کرده‌اند. البته ما خوشحالیم و خدا را شکر می‌کنیم که مسئولان شهر بندرعباس این‌چنین کمک‌هایی به تیمشان می‌کنند. امسال تیم خیلی خوبی بسته‌اند، اما امیدوارم مقابل آنها نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی