[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

به خاطر مادرم باید خداحافظی می‌کردم، روزنامه شیراز نوین

از قبل تصمیم خودم را گرفته بودم؛ اما هیچ‌کدام از بازیکنان از خداحافظی من خبر نداشتند. شرایط زندگی‌ام طوری است که مجبور بودم چنین تصمیمی ‌بگیرم. البته قبل از بازی این موضوع را با سرمربی تیم درمیان گذاشته بودم. خدا را شکر می‌کنم که خداحافظی‌ام با برد تیم همراه بود و در چنین روزی از تیم ملی رفتم. 
بازیکنان می‌خواستند منصرفم کنند
همه بازیکنان از تصمیم من در پایان بازی شوکه شده بودند. آنها به من می‌گفتند این کار را نکن و الآن زود است. می‌خواستند مرا منصرف کنند؛ اما به‌هر‌حال همان‌طور که گفتم من تصمیمم را گرفته بودم و می‌خواستم آن را عملی کنم. از دیشب پیام‌های زیادی دریافت کردم و به‌ویژه هم‌تیمی‌هایم تک به تک تماس گرفتند و با من صحبت کردند. 
۱۳‌سال در خدمت تیم ملی بودم
تعداد بازی‌های ملی در بسکتبال خیلی اهمیتی ندارد و من هم نمی‌دانم دقیقاً چند بازی ملی داشتم. با این‌حال از سال‌۲۰۰۵ به‌صورت دائم در خدمت تیم ملی بودم و بعد از ۱۳‌سال خداحافظی کردم. 
از بازی‌های باشگاهی خداحافظی نکردم
کارم را در بخش باشگاهی ادامه می‌دهم. هنوز مشخص نیست که در فصل آینده در چه تیمی ‌بازی می‌کنم. سال گذشته در خدمت تیم پتروشیمی ‌بودم؛ اما وضعیت تیم‌ها برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. 
دیگر نمی‌توانم مادرم را تنها بگذارم
دلیل اصلی خداحافظی‌ام این بود که باید خارج از ایران باشم. مادرم بیرون از ایران زندگی می‌کند و دیگر نمی‌توانم او را تنها بگذارم. باید از این‌پس کنار مادرم باشم. البته برای بازی‌های باشگاهی در ایران حضور دارم؛ اما بخش زیادی از سال در اردوهای تیم ملی بودم که دیگر از این پس این شرایط را ندارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی