[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

رهایی زوج ورامینی از اسارتگاه آدم‌ربایان، روزنامه شیراز نوین

یک زن و چهار مرد که به طمع تصاحب پول‌های یک زوج ورامینی آنها را ربوده و به غرب کشور انتقال داده بودند، در عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
چهارم تیر در شبی که بسیاری از مردم سرگرم تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال بودند و خیابان‌ها خلوت بود یک زن و 4‌مرد سابقه‌دار به خانه‌ای در شهرستان ورامین وارد شدند و زوج میانسال صاحب‌خانه را به زور ربوده و با انتقال آنها به مخفیگاهی در غرب کشور گروگان گرفتند.
این آدم‌ربایی زمانی لو رفت که رابط باند با فرزندان این زوج تماس گرفت و در ازای آزادی پدر و مادرشان 250‌میلیون تومان پول خواست.
سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی پلیس شرق استان تهران در این‌باره به خبرنگار ایران گفت: با گزارش این آدم‌ربایی بلافاصله تیم‌های تحقیق و آگاهی وارد عمل شدند و در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد کارت بانکی این زوج در یک طلافروشی مورد استفاده قرار گرفته و حساب آنها خالی شده است. با این سرنخ تحقیقات آغاز شد و در کمتر از 24‌ساعت آدم ربایان که از تبهکاران سابقه‌دار و قاچاقچیان مواد مخدر بودند شناسایی شدند.
ناظری افزود: با شناسایی اعضای این باند در یکی از استان‌های غربی کشور، تیم‌های آگاهی و اطلاعاتی پلیس شرق استان تهران وارد عمل شدند و در کمتر از 72‌ساعت مخفیگاه آدم‌ربایان شناسایی و اعضای این باند که یک زن و 4‌مرد بودند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و زوج میانسال نیز نجات یافته و با انتقال به شهرستان ورامین در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشتند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: متهمان پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و طلاهای خریداری شده از کارت بانکی گروگان‌ها را تحویل دادند. به این ترتیب این 5‌نفر پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات با قرار موقت بازداشت و روانه زندان شدند. تحقیقات برای دستگیری دو عضو فراری این باند همچنان ادامه دارد. این تبهکاران با یکدیگر نسبت فامیلی داشته و سابقه فعالیت در زمینه مواد مخدر را دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی