[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

کشف کالای قاچاق ۲۶‌میلیاردی در ممسنی، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف چهار‌دستگاه تریلی کانتینر‌دار و کشف 594‌دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق به ارزش 26‌میلیارد‌ریال در شهرستان ممسنی خبر داد. 
سردار احمد علی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان از خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق با استفاده از چهار‌دستگاه تریلی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان ممسنی مطلع شدند.
وی ادامه داد: بلافاصله مأموران به شهرستان ممسنی اعزام و با همکاری مأموران انتظامی این شهرستان، محل دقیق تردد این‌دو خودرو را در محور کازرون- ممسنی شناسایی و آنها را توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از بررسی‌های تکمیلی توسط مأموران انتظامی، مشخص شد این چهار خودرو حامل 594‌دستگاه ماشین لباسشویی خارجی و قاچاق می‌باشند که خودروها توقیف و در این خصوص چهار‌نفر متهم دستگیر شدند.
سردار گودرزی با بیان اینکه ارزش این محموله قاچاق 26میلیارد‌ریال برآورد شده است افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال  حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، پلیس فارس با جدیت در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا و مبارزه بی‌امان با کالای قاچاق تلاش می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی