[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

بخشی از فرایند تأسیس دفاتر خدمات مسافرتی در شیراز به دفتر پیشخوان دولت واگذار شد، روزنامه شیراز نوین

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس از واگذاری بخشی از  فرایند تأسیس شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در شیراز  به  دفتر پیشخوان دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس به نقل از سیدموید محسن‌نژاد معاون گردشگری فارس به منظور کاهش تصدی‌گری دولت، سیاست و رویکرد قانون اساسی و برنامه پنجم توسعه و با هدف تسهیل در امور شهروندان، طی انعقاد تفاهم‌نامه با یکی از دفاتر پیشخوان دولت، بخشی از  فرایند تأسیس شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در شیراز  به  این دفتر واگذار شد.
این مقام مسئول اضافه کرد: پس از آموزش و برگزاری دوره توجیهی کارکنان این دفتر، زمینه همکاری‌های دوجانبه از روز یکشنبه 10تیرماه سال جاری آغاز گردیده است.
بنابر این گزارش، متقاضیان تأسیس دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و جهانگردی باید برای ارائه درخواست و ادامه فرآیند امور مربوط به  نشانی شیراز، پل باغ صفا، خیابان فردوسی، حد فاصل کوچه هجده و بیست، دفتر پیشخوان دولت، پلاک 246مراجعه نمایند.
گفتنی است تسهیل امور برای شهروندان، تکریم ارباب رجوع، کاهش تصدی‌گری دولت و افزایش توان نظارتی دولت و همچنین ایجاد زمینه اشتغال برای بخش خصوصی، از مزایای واگذاری امور به دفاتر پیشخوان دولت خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی