[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

صهیونیسم به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید است ، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است پرونده عراق و ایران برای آمریکا متفاوت است و آنها عراقی‌ها را به خاطر منافعی که در این کشور دارند از لیست سیاه خارج کردند.
محمد جمالی نوبندگانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خروج عراق از لیست سیاه کارگروه ویژه اقدام مالی(FATF) گفت: خروج عراق از بلک لیست علی‌رغم باقی ماندن نام ایران در آن، حاصل تعاریف دوگانه از تروریسم است.
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ‌با بیان اینکه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در عمل تعاریف خوب و بد از تروریسم به ظن خود دارند، اظهار داشت: آنها با داعش، النصره و طالبان هیچ مشکلی ندارند، حتی به آنها کمک کرده، سران آنها را در گرفتاری‌ها از مهلکه نجات می‌دهند و در زمان نیاز به آنها آموزش می‌دهند و درمانشان می‌کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه آمریکایی‌ها کشورهایی را که با تروریسم می‌جنگند، تروریست می‌خواند، عنوان کرد: ترامپ در جریان تبلیغات انتخاباتی خود اعتراف کرد ایران از معدود کشورهایی است که با داعش می‌جنگد و حتی خانم کلینتون معترف بود که آنها داعش را به وجود آورده‌اند.
جمالی نوبندگانی با یادآوری این مطلب که آمریکا، صهیونیسم و برخی کشورهای اروپایی به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید هستند، ابراز داشت: آنها می‌خواهند هیچ کشور مزاحمی‌ برای رژیم صهیونیستی وجود نداشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی