[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

انهدام باند سارقان به عنف با ۳۰‌فقره سرقت در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: اعضای باند سارقان به عنف که شبانه و با استفاده از دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت از شهروندان می‌کردند، دستگیر و به 30فقره سرقت اعتراف کردند. 
سرهنگ  فرج شجاعی  در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در‌پی وقوع چند فقره سرقت به عنف توسط راکبان دو دستگاه موتور‌سیکلت در سطح شهرستان شیراز، شناسائی و دستگیری آنان به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تلاش مأموران پلیس آگاهی و اقدامات شبانه‌روزی، مخفیگاه سرکرده باند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به اینکه در این خصوص سه همدست این سارق نیز طی چند عملیات جداگانه شناسایی و دستگیر شدند افزود: متهمان در تحقیقات پلیسی به 30‌فقره سرقت به عنف از شهروندان اعتراف کردند.
سرهنگ شجاعی با بیان اینکه سارقان اموال مسروقه را که بیشتر تلفن همراه بوده است، به دو نفر مالخر فروخته بودند گفت: با تلاش مأموران، خریداران اموال مسروقه نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 10‌دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.
وی افزود: شهروندان هنگام تردد در خیابان مراقب وسایل همراه خود باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک درخصوص فعالیت مخلان نظم و امنیت، مراتب را از طریق تلفن‌110 به پلیس اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی