[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

توسعه چرخه اقتصادی فارس با ورود گردشگران جوان به کشور امکان‌پذیر است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه توسعه چرخه اقتصادی استان فارس با ورود گردشگران جوان به کشور امکان‌پذیر است گفت: توریست‌های خارجی سفیری برای انتقال فرهنگ غنی شیراز به کشورهای خارجی تلقی می‌شوند. علی اکبری درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری در استان فارس گفت:آثار باستانی و تاریخی شهر شیراز در حوزه گردشگری بسیار غنی است؛ بنابراین در شرایطی که با بحران کم‌آبی و تحریم‌ها روبرو هستیم، نگاه به صنعت گردشگری  بویژه در شهرهایی همچون شیراز در استان فارس می‌تواند توسعه صنعت گردشگری برای کشورمان رقم بزند.
بازکردن درهای گردشگری، تبلیغات دروغین ضد جمهوری اسلامی ‌ایران در آنسوی مرزها را خنثی می‌کند
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی‌ تصریح کرد: بازکردن درهای گردشگری به نوعی تبلیغات دروغین ضد جمهوری اسلامی ‌ایران در آن‌سوی مرزها را خنثی می‌کند. بنابراین سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری به‌ویژه در شیراز با عنایت به شرایط محیط زیستی و تاریخی که دارند، روند جذب توریست به کشور را سرعت می‌بخشد.
وی ادامه داد: با توسعه صنعت گردشگری به‌ویژه در استان فارس و شهر شیراز نه تنها می‌توان برای بسیاری از افراد اشتغالزایی ایجاد کرد، بلکه می‌توان ارزآوری را نیز برای کشور  به ارمغان آورد؛ البته باید زیرساخت‌های صنعت گردشگری از قبیل فرهنگی و اقامتی را نیز افزایش داد. اکبری افزود: جوان شدن سن توریست‌های خارجی برای بازدید از آثار باستانی شیراز گامی‌ مؤثر برای افزایش و تزریق درآمدزایی به اقتصاد کشور است؛ بنابراین باید فکری اصولی نیز در کنار حضور گردشگران مسن در کنار توریست‌های جوان در شیراز کرد.
هر توریست خارجی سفیری برای انتقال فرهنگ اصیل ایرانی به دیگرکشورها
نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه افزایش ارزآوری و ایجاد فرصت‌های اشتغال در شیراز با تداوم حضور توریست‌های جوان در شیراز کلید می‌خورد تصریح کرد: هر توریست خارجی سفیری برای انتقال فرهنگ اصیل ایرانی به کشورهای خارجی تلقی می‌شود.
نماینده مردم شیراز در مجلس  با بیان اینکه بناهای تاریخی، اکوتوریسم، گردشگری عشایری و روستایی شیراز از مزیت‌های بالقوه گردشگری در استان فارس است افزود: در شرایط بحران کم‌آبی و تحریم‌ها توسعه صنعت گردشگری به عنوان  راهکاری مؤثر می‌تواند تأثیر بسزایی در چرخه اقتصادی بگذارد.
توسعه چرخه اقتصادی استان فارس با ورود گردشگران جوان به کشور  امکان‌پذیر است
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه توسعه چرخه اقتصادی استان فارس با ورود گردشگران جوان به کشور  امکان‌پذیر است‌ یادآور شد: توریست‌های خارجی سفیری برای انتقال فرهنگ غنی شیراز به کشورهای خارجی تلقی می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی