[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز فردی انگیزه لازم را برای انجام کاری به شما می‌دهد.  اما لازم است شما هم این انگیزه را در وجودتان ایجاد کنید. چند قدم به عقب بردارید و شرایط را از دور بررسی کنید، سپس با قدرت و سرعت لازم آنچه در سرتان است را عملی کنید. راهی که در پیش گرفته‌اید کاملاً متعلق به شماست، بنابراین بدون هیچ نگرانی ایده‌هایتان را پیاده کنید. امروز افراد لجباز زیادی اطرافتان مشاهده خواهید کرد اما به آنها توجهی نکنید.
اردیبهشت
امروز از نظر عاطفی ذهنتان درگیر است. احساس می‌کنید چیزی اشتباه است، اما نمی‌توانید علت آن را بیابید. بهتر است در این شرایط از دیگران کمک بگیرید. پیشنهادهای آنها می‌تواند شما را از این ابهام برهاند. امروز کمی از ساعت کاری‌تان کم کنید و وقتتان را با شریک زندگی‌تان بگذرانید. رابطه عاطفی شما در هفته‌های گذشته به خوبی پیش نرفت، بنابراین لازم است زمانی را برای صحبت کردن و رفع هرگونه ابهامی با شریک زندگی‌تان بگذرانید.
خرداد
امروز برقراری تعادل در برنامه‌هایتان کمی سخت است. به دنبال راه حلی برای مشکلتان می‌گردید، اما انقدر اطرافتان شلوغ است که نمی‌توانید به خوبی تمرکز کنید. اما نگران نباشید و بیش از این به خودتان فشار نیاورید. بهترین راه برای شما در حال حاضر این است که خودتان را به دست باد بگذارید و پس از تمام شدن طوفان به سر جایتان بازگردید.
تیر
اجازه ندهید هیچ مانعی سر راه شما قرار بگیرد. امروز روز عمل است، بنابراین نفس عمیق بکشید و قدم اول را بردارید. برای موفقیت بیشتر، باید زاویه دیدتان را وسیع‌تر کنید و تمام جوانب را خوب در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید در مورد رابطه عاطفی‌تان تصمیم مهمی بگیرید، امروز زمان خوبی است. فقط قبل از اینکه آن را عملی کنید، با شریک زندگی‌تان مشورت کنید، زیرا هر حرکت یک طرفه موجب دلخوری او از شما خواهد شد.
مرداد
احتمال اینکه امروز احساساتتان شما را فریب دهند زیاد است. بنابراین سعی کنید تصمیمات خود را از روی منطقتان بگیرید. استرس و تنشی در فضا برقرار است که مانع از سرعت عملتان می شود. اگر می‌توانید امروز کارتان را زودتر تمام کنید و به جای آن به بیرون از خانه بروید. خرید کردن می تواند حال شما را عوض کند. اگر در پی آن هستید که به فردی احساس واقعی‌تان را به زبان آورید، امروز فرصت خوبی ست.
شهریور
برای یک لحظه بایستید و به اطرافتان نگاهی بیاندازید. اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است که شما از آن بی‌خبرید. شاید حتی اهدافی که در سر دارید هم در دو قدمی شماست اما از آن غافلید. با کمی درنگ واقعیات بیشتری را از زندگی درک خواهید کرد که به نفعتان تمام خواهد شد. اگر به فردی احساسی پیدا  کرده‌اید، دیگر معطل نکنید. هرچه صادق‌تر باشید، نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.
مهر
تصور می‌کنید احساسات شما را به سمتی که نباید می‌رانند، دوست دارید از این شرایط فرار کنید اما مراقب باشید این کار را به درستی انجام دهید تا کسی آسیب نبیند. بستن چشم‌ها به روی مشکلات، شما را به طور موقت از آن مشکل دور می‌کند، بنابراین فرار راه درستی نیست. با آنچه در مقابلتان قرار می گیرد مقابله کنید تا به هدفتان برسید.
آبان
تصور می‌کنید احساسات شما را به سمتی که نباید می‌رانند، دوست دارید از این شرایط فرار کنید اما مراقب باشید این کار را به درستی انجام دهید تا کسی آسیب نبیند. بستن چشم‌ها به روی مشکلات، شما را به طور موقت از آن مشکل دور می‌کند، بنابراین فرار راه درستی نیست. با آنچه در مقابلتان قرار می گیرد مقابله کنید تا به هدفتان برسید.
آذر
امروز ناگهان به مانعی برخورد می‌کنید و چند قدم به عقب برمی‌دارید. احساس می‌کنید تمام تلاش‌هایتان تقش بر آب شده است، اما اینطور نیست. شما تجربه لازم را کسب کرده‌اید و از این پس می‌توانید عاقلانه‌تر جلو روید، همین موضوع بر سرعت پیشرفتتان خواهد افزود. اگر فردی را که پا به پای شما بیاید و در کنارتان دیوانگی کند ندارید، به این معنی نیست که شما هم خودتان را از این لذت محروم کنید.
دی
شرایط از دیروز برایتان آرام‌تر می‌شود و شما نفسی از روی راحتی می‌کشید. این زمان خوبی است تا برخی از برنامه‌ریزی‌هایتان را عملی کنید. هر چه جدی‌تر قدم بردارید، گذراندن مسیر برایتان ساده‌تر خواهد شد. امروز فرصت جدی صحبت کردن برای شما و شریک زندگی‌تان فراهم می‌شود. اما در ساعتی این کار را انجام دهید که هر دو در وضعیت روحی مناسبی به سر می برید.
بهمن
رویاپردازی بیش از حد شما در چنین روزی واقع‌بینی را از شما گرفته، بنابراین نمی‌توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. اطرافیانتان نیز به نظر شما لجباز و خودخواه شده‌اند. اما شاید این خود شمایید که حوصله گفتگو با دیگران را ندارید. در این شرایط بهتر است از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید، زیرا با مخالفت‌های شدیدی مواجه می‌شوید که ذهنتان را به هم خواهد ریخت.
اسفند
امروز صداهای عجیبی را دم گوشتان می‌شنوید که شما را وادار می‌کند از واقعیت دور شوید و در ابرها سیر کنید. شاید ایجاد تعادل میان آنچه قلبتان می‌گوید با آنچه عقلتان دستور می‌دهد سخت باشد، اما سعی کنید این کار را انجام دهید، زیرا زیاده‌روی در رویاپردازی شما را از زندگی عقب می‌اندازد. اگر می‌خواهید در مورد رابطه عاطفی‌تان تصمیم مهمی بگیرید، لازم نیست بترسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی