[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی با ۳۰‌فقره سرقت، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی با 30‌فقره سرقت در شیراز خبر داد.
سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در‌پی وقوع چند فقره سرقت از مطب‌های ترک اعتیاد و آموزشگاه‌های موسیقی در شهرستان شیراز، تیم ویژه عملیاتی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی اقدامات پلیس را برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کردند.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم به هویت م-پ شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل کردند.
سردار گودرزی تصریح کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و در مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به 30‌فقره سرقت از مطب‌های ترک اعتیاد و آموزشگاه‌های موسیقی در شیراز اقرار کرد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد تصریح کرد: مأموران موفق شدند در بازرسی از مخفیگاه متهم اموالی از قبیل 3‌دستگاه سازه تار، 4‌دستگاه سنتور، 3‌دستگاه تار، یک دستگاه پیانو، 6دستگاه دی وی آر، 2‌دستگاه وای فای، 6‌عدد مهر پزشکی، یک دستگاه لیزر فیزیوتراپی، یک دستگاه ای اف فیزیو تراپی، یک دستگاه دوربین، 5‌دستگاه کیس و 2‌دستگاه کیبورد، یک دستگاه مودم و حدود 400‌عدد کلید کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرم نتیجه تعامل شهروندان با پلیس است عنوان داشت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان حصول امنیت کامل مقدور نیست لذا از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هرگونه اخبار را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی