[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

با تلاش بیشتر، نظر تارتار را جلب می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد با حضور هواداران بتوانند اولین 3‌امتیاز فصل را مقابل نفت مسجدسلیمان به‌دست آورند. شهرام گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ورزش سه» درباره شرایط پارس جنوبی عنوان کرد: شرایط خوبی داریم. بعد از بازی با فولاد تمرینات خود را به‌صورت مرتب و منظم دنبال کردیم و آماده مسابقه بعدی می‌شویم. ما در بازی با فولاد هرگز حقمان باخت نبود، چون خوب کار کردیم و اگر کمی خوش شانس بودیم و توپ‌هایمان گل می‌شد، می‌توانستیم با دست پر برگردیم. امیدوارم از این اتفاقات درس بگیریم و در آینده دیگر چنین اشتباه‌هاتی نکنیم.
وی ادامه داد: شما دیدید که کادرفنی فولاد هم از بازی تیم ما تمجید کرده بود. الآن شخصیت تیم ما به‌گونه‌ای است که می‌توانیم هر‌کار بزرگی در لیگ انجام دهیم و برای موفقیت نهایت تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.
هافبک پارس جنوبی با اشاره به غیبتش در بازی اول مقابل فولاد گفت: من کمی دیر به تیم اضافه شدم و به‌همین خاطر با نظر کادرفنی باید بیشتر تلاش کنم. به نظر تارتار احترام می‌گذارم و سعی می‌کنم با رساندن خودم به شرایط تیم دوباره به ترکیب پارس جنوبی برگردم. البته در تیم ما موفقیت مهم است و اینکه چه‌کسی بازی می‌کند، چندان اهمیتی ندارد.
گودرزی درباره دیدار با نفت مسجدسلیمان بیان کرد: مطمئنا بازی سختی خواهیم داشت اما انشاالله این بازی استارت پیروزی‌هایمان باشد و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. در این بازی محکوم به 3 امتیاز هستیم و امیدوارم به این مهم برسیم.
وی افزود: بی‌تردید هواداران پرشور ما هم در این بازی استقبال خوبی انجام می‌دهند. با حمایت هواداران می‌توانیم بازی خوبی مقابل نفت مسجدسلیمان انجام دهیم و انشاالله اولین 3‌امتیاز را به این هواداران خوب تقدیم کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی