[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

پارک دراک فرامنطقه‌ای می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ اداره هماهنگی امور معاونت‌ها و مناطق شهرداری شیراز، در نشستی که با حضور دکتر گل‌دهان رئیس اداره هماهنگی امور معاونت‌ها و مناطق، مهندس صارمی‌زاده شهردار منطقه ده و دیگر مسئولان این شهرداری در محل شهرداری منطقه ده برگزار شد، دکتر گل دهان به ضرورت تقویت ارتباطات درون و بین سازمانی تأکید کرد و گفت: پیگیری مسائل فرابخشی حوزه‌های مختلف شهرداری و شناسایی انتظارات و نیازهای مناطق می‌تواند منجر به برآوردن خواسته‌ها و مطالبات مردم شود که این رویکرد مستلزم ایجاد ارتباطی کارآمد و مؤثر در تمامی ‌سطوح سازمانی است.
آیسودا گل دهان با اشاره به اهداف تشکیل اداره هماهنگی امور معاونت‌ها و مناطق شهرداری، برگزاری نشست‌ها و بازدید از مناطق را تلاشی در جهت شناسایی نیازها و درخواست‌های مناطق و انتقال آن به مسئولین عنوان کرد و گفت: امروزه توسعه و پیشرفت همه‌جانبه در گرو برقراری ارتباط مؤثر مدیران با یکدیگر و همفکری در جهت شناسایی نیازهای شهر است که در این صورت هم مدیران و هم کارکنان از چشم‌انداز و اهداف سازمانی و نقش خود در توسعه و پیشرفت شهر بیشتر آگاه خواهند شد و در واقع بستری جهت توسعه و پیشرفت شهر فراهم می‌شود.
رئیس اداره هماهنگی امور معاونت‌ها و مناطق شهرداری شیراز در ادامه با اشاره به پتانسیل‌های خوب موجود در منطقه ده شهرداری شیراز گفت: نوساز بودن منطقه، کوهستانی بودن و آب و هوای بسیار خوب و شهرک‌های الحاقی به این منطقه فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در این منطقه فراهم آورده است که می‌توان با اطلاع‌رسانی بیشتر، سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری در این منطقه ترغیب کرد.
وی یکی از شاخص‌های توسعه شهری در دنیا را ایجاد پارک‌های بزرگ‌مقیاس دانست و افزود: پارک کوهستانی دراک یکی از پتانسیل‌های این منطقه است که می‌توان با حفظ اکوسیستم طبیعی و حمایت از بسته‌های سرمایه‌گذاری که برای این مجموعه در نظر گرفته شده، این پارک را به پارکی فرا منطقه‌ای و مهم در امر گردشگری در جنوب کشور تبدیل کرد.
گل دهان به بسته‌های سرمایه‌گذاری نظیر تله‌کابین، رستوران، شهربازی، آکواریم و... که برای این پارک در نظر گرفته شده است اشاره کرد و گفت: با جذب سرمایه‌گذار و راه‌اندازی این پارک هم کمک شایانی به اشتغال جوانان و اقتصاد شهر شیراز می‌شود و هم این پارک تبدیل به یکی از پارک‌های خوب در سطح کشور می‌شود. مهندس صارمی‌زاده شهردار منطقه ده نیز در این جلسه مجموعه شهرداری را در یک سازمان واحد که اجزای آن باید با هم هماهنگ باشند دانست و گفت: در این خصوص مجموعه شهرداری منطقه ده با همدیگر هماهنگ و در جهت پیشرفت منطقه همه، همدل و متحد هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی