[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

پیشنهادهای ترابزون به مرتضی تمامی ندارد!، روزنامه شیراز نوین

 رسانه‌های ورزشی ترکیه می‌گویند ترابزون اسپور از تلاش برای جذب مرتضی پورعلی‌گنجی دست بردار نیست. 
باشگاه ترابزون‌اسپور برای به خدمت گرفتن پورعلی‌گنجی 26ساله به او قراردادی به ارزش قرارداد وحید امیری پیشنهاد داده، قراردادی یک‌ساله به ارزش 750هزار یورو. با اینکه خیرالدین حاجی‌صالح ‌اوغلو، معاون باشگاه ترابز‌ون‌اسپور از به‌پایان رسیدن کار این باشگاه در فصل نقل و انتقالات خبر داده ولی با این‌حال اعلام کرده که درهای باشگاه برای مرتضی پورعلی‌گنجی هم‌چنان باز است. 
حاجی‌صالح ‌اوغلو ادامه‌ داشتن تماس‌های ترابزون با پورعلی گنجی را تأیید کرده و از او به عنوان «‌بازیکنی که می‌شناسیم و مدت‌ها است تعقیبش می‌کنیم» یاد کرد. اهمیت جذب پورعلی گنجی از این‌رو است که او علاوه‌بر اینکه در خط دفاع می‌تواند نقش استوپر را بازی کند، او می‌تواند در ترکیب ترابزون، زمانی که اوکای ‌هافبک سرشناس این تیم برای شرکت در حمله جلو می‌رود، جای خالی او را در پست‌ هافبک‌دفاعی ترابزون پر کند. 
حاجی‌صالح ‌اوغلو اعلام کرد به پورعلی‌گنجی هم دقیقاً قراردادی مشابه وحید امیری، یعنی قرارداد یک‌ساله‌ای به ارزش 750‌هزار یورو پیشنهاد داده شده و باشگاه حاضر نیست مبلغی بیش از این پرداخت کند. اما به پورعلی‌گنجی وعده داده شده که در صورت موفقیت او در ترکیب ترابزون، پاداش‌های اضافه به او تعلق خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی