[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

امام‌جمعه شیراز: ضعف تیم اقتصادی دولت اصلاح شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: دولت مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را می‌داند به همین دلیل باید ضعف تیم اقتصادی را اصلاح کند.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه دیروز شیراز تأکید کرد: ذهنیتی از اروپا پیدا شد که دولت باید همه کارها را انجام دهد درحالی که مراقبت در چهار سطح باید در جامعه آموزش داده شود و در سطح خودمان عمل کنیم و در سطح دیگران مطالبه کنیم.
آیت‌الله دژکام تصریح کرد: امیدوارم شبکه مساجد جهان اسلام داشته باشیم تا دشمنان با یک نفر طرف نباشند بلکه ملت اسلام باید حرکت کند به خصوص شیراز که در قله فرهنگ است باید حرکت شایسته انجام دهند.
وی ادامه داد: موضوع دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر مناسبت‌های مبارک ولایی داریم که  قله این ایام بابرکت و روحانی بحث غدیر و ولایت و رهبری امت است.
امام‌‌جمعه شیراز تأکید کرد: ولایت در عرصه سیاسی و اجتماعی مسلمانان ابراز شد و مردم نیز بیعت کردند با ولایت امیرالمومنین(ع) که باید غدیر را که بزرگترین عید اسلامی ‌است به بهترین روش برگزار کنیم.
نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد: مگر می‌شود که دولتی از مردم رأی بگیرد و سپس مسئولیت خود را به‌درستی عمل نکند، دولت بهتر از همه می‌داند که وضعیت اقتصادی مردم چگونه است و باید یک تیم متحد و کارآمد اقتصادی شکل گیرد.
آیت‌الله دژکام افزود: دولت باید با جدیت و دلسوزی به مسائل مردم رسیدگی کند و رئیس‌جمهور باید تیم اقتصادی خود را قوی و ضعف مدیریت را اصلاح کند.
وی تأکید کرد: از قوه قضاییه نیز انتظار داریم و رهبری نیز فرمودند که باید کاری کرد که مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند نه اینکه حکمی‌ صادر شود اما تشکیک وجود داشته باشد.
امام‌جمعه شیراز یادآور شد: سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده‌ها باید اولویت باشد به طور مثال همین موضوع سکه باعث مشکلاتی در پرداخت مهریه شده است.
آیت‌الله دژکام تأکید کرد: ممکن است مشکل مقررات باشد اما دستگاه قضایی باید خودش مباحث را به سرعت اجرایی کند و گله دارم از خانمی ‌که تأکید بر زندانی کردن همسر دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی