[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: روستاییان شایسته دریافت بهترین خدمات هستند ، روزنامه شیراز نوین

مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس به همراه معاون عمرانی استانداری و جمعی از مدیران مجموعه استانداری از غرفه دستاوردهای عمرانی بنیاد مسکن در نمایشگاه دستاوردهای دولت بازدید و بیان کرد: روستاییان شریف‌ترین اقشار جامعه و شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مهندس تبادار در حاشیه این بازدید بر لزوم توسعه خدمات به قشر محروم و روستاییان جامعه تأکید و ابراز کرد: روستاها کانون کار و تلاش و تأمین معیشت است و شریف‌ترین اقشار جامعه هستند که نیاز به دریافت خدمات بیشتر دارند.
استاندار فارس دستاوردهای توسعه روستایی در استان فارس را ستود و اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و با تلاش مدیران جهادی و خدوم خدمات مناسبی در مناطق روستایی انجام شده است اما همچنان نیاز به انجام خدمات بیشتر و محرومیت‌زدایی در این مناطق است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به پروژه‌هایی که در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: در هفته دولت سال جاری در مجموع هزار و ۳۲۳ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۵۱۱میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
استاندار فارس با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در حوزه مسکن شهری و روستایی گفت: در بخش عمران شهری و روستایی 519 پروژه با اعتباری بالغ بر 2051 میلیارد ریال، در حوزه مسکن شهری و روستایی 156 پروژه با اعتباری بالغ بر 2877میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی