[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۸
  • دوره جدید

دانشگاه علوم پزشکی شیراز برتر جشنواره شهید رجایی فارس شد، روزنامه شیراز نوین

بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با معرفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان دستگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۶، از میان ۷۳ دستگاه اجرایی استان فارس، برگزار شد.
به گزارش «وب دا» در شیراز، این جشنواره که هر ساله از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس و با هدف ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و تجلیل از دستگاه‌های برتر استان برگزار می‌شود، همزمان با هفته دولت و روز کارمند، برگزار شد و امسال نیز، بار دیگر، نام دانشگاه علوم پزشکی شیراز در صدر تجلیل‌شوندگان جای گرفت.
 حجت ‌الاسلام «لطف ‌الله دژکام» نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در این آئین، گفت: برگزیدگان جشنواره شهید رجایی دستگاه‌هایی هستند که بیشترین نفع را برای مردم دارند.
 او با بیان اینکه این جشنواره باید انگیزه کارمندان را برای خدمت و کار کردن افزایش دهد و سبب افزایش بهره‌وری شود افزود: باید با به کارگیری افراد متخصص در این زمینه، کارکنان را آموزش دهیم.
 مهندس «اسماعیل تبادار»، استاندار فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه خروجی جشنواره‌‌هایی مانند جشنواره شهید رجایی باید ارتقای خدمت‌رسانی به مردم باشد، گفت: نظارت، کنترل و ارزیابی منجر به بهبود عملکرد دستگاه‌‌های اجرایی می‌شود، اما باید دید که ۲۱ دوره برگزاری این جشنواره، چه تأثیری در رضایتمندی عمومی‌ و تقویت نگاه مردم نسبت به نظام داشته است.
 «ساسان تاج‌گردون» دبیر جشنواره شهید رجایی نیز با اشاره به ارزیابی دستگاه‌‌های برتر استان براساس شاخص‌‌های عمومی ‌و اختصاصی، گفت: پنج دستگاه اجرایی که در شاخص‌های عمومی ‌و اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌‌اند، به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شده‌‌اند.
او افزود: سه دستگاه برتر در شاخص عمومی، سه دستگاه برتر در شاخص اختصاصی، سه دستگاه برتر که بیشترین ارتقای امتیاز را داشته‌‌اند و ۹ دستگاه که اقدامات برجسته داشته‌اند نیز مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
 دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آئین، تندیس و لوح سپاس این جشنواره را به پاس کسب رتبه برتر جشنواره، از استاندار فارس دریافت کرد. 
دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در ارزیابی سال ۹۴ و ۹۵ دستگاه‌های اجرایی استان فارس، موفق به کسب رتبه نخست شده بود، امسال نیز با ارزیابی عملکرد در سال ۹۶، این موفقیت را تکرار کرد و با کسب رتبه نخست، در ردیف دستگاه برتر استان، جای گرفت. 
این رتبه‌بندی، بر اساس ارزیابی در شاخص‌های عمومی ‌و اختصاصی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در اصلاح نظام اداری (تحول اداری) صورت گرفت و مجموعه عظیم دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز، توانستند خود را برای سومین سال متوالی، به عنوان دستگاه برتر استان، معرفی کنند.
در این جشنواره دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر «فرشاد فتاحی» سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه و دکتر «محمد حبیبی» کارشناس مسئول برنامه‌ریزی و تحول اداری دانشگاه برگزار شد، همچنین دکتر «لعبت صالحی» رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه‌ریزی و رئیس گروه تحول اداری دانشگاه، دکتر «حامد فصیحی نیا» مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، «راضیه قاسمی» کارشناس تحول اداری و «سید فخرالدین دبیری» کارشناس تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز به عنوان تیم مؤثر در این موفقیت، تجلیل شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی