[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

معرفی رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت ارسنجان، روزنامه شیراز نوین

سرویس شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی
 در مراسمی ‌با حضور مهندس ملک پور و پرویزی معاون توسعه مدیریت و رئیس اداره منابع انسانی و امور پشتیبانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس و محمدباقر کاظمی ‌فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان ارسنجان مراسم تودیع احسان بخشی و معارفه سلیمان صفری رؤسای سابق و جدید اداره صنعت، معدن و تجارت ارسنجان در محل فرمانداری برگزار شد. در این مراسم ابتدا احسان بخشی خلاصه‌ای از عملکرد زمان تصدی خود در ارسنجان را تشریح کرد و از همکاری و تعامل مجموعه فرمانداری و ادارات و اتاق اصناف شهرستان تقدیر به عمل آورد. سپس ملک پور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در سخنانی بخشی را مدیری توانمند و جوان فعال ذکر کرد و افزود: علی رغم میل خود اجباراً ایشان را به عنوان مسئول اداره شهرستان خرم بید برگزیدیم زیرا فرماندار خرم بید بر انتصاب ایشان در آن شهرستان تأکید و پافشاری می‌نمود. 
وی ضمن معرفی سلیمان صفری او را از مدیران با سابقه و فعال در چند شهرستان استان فارس عنوان و ابراز امیدواری کرد با تعامل در شهرستان ارسنجان بتوانم ادامه دهنده راه احسان بخشی و برنامه‌های سازمانی باشم.
 وی ضمن تقدیر از فرماندار ارسنجان ابراز امیدواری نمود که با کمک فرماندار و با تعامل مردم و مسئولین بتواند در جذب سرمایه‌گذار و ایجاد اشتغال گام‌های مؤثری بردارند. 
در ادامه پرویزی رئیس اداره منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با تقدیر از زحمات بخشی در شهرستان ارسنجان پیرامون مشکلات مدیران و مدیریت و نحوه اجرای صحیح مدیریتی در کشور توضیحاتی داد و آنگاه سلیمان صفری رئیس جدید این اداره برنامه‌های خود جهت خدمتگزاری در شهرستان را ارائه داد و در پایان محمدباقر کاظمی‌ فرماندار ارسنجان ضمن خوش‌آمدگویی به مسئولین استانی و معرفی رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت از مهندس ملک پور و پرویزی درخواست کرد تا در زمینه جذب سرمایه‌گذار و همراهی با اداره ارسنجان تعامل بیشتری نسبت به گذشته به این شهرستان داشته باشند.
 به گزارش روابط عمومی ‌اداره صنعت، معدن و تجارت ارسنجان در پایان این مراسم با اهدای هدایا و لوح‌هایی که از سوی فرمانداری و بخشداری مرکزی و مدیران ادارات و اتاق اصناف تهیه شد از خدمات احسان بخشی تقدیر به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی