[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

پروژه‌های محرومیت‌زدایی در کوار اجرا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوار با اشاره به رزمایش سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) و حضور گروه‌های جهادی در این رزمایش گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی در شهرستان کوار توسط جهادگران اجرا می‌شود.
عبدالمجید پرهیزگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به رزمایش سراسری سپاهیان محمدرسول‌الله (ص) اظهار داشت: 200 نفر از جهادگران شهرستان کوار در قالب 5 گروه جهادی به اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی می‌پردازند. 
وی با بیان اینکه 5 عرصه برای این رزمایش انتخاب شده است، گفت: در عرصه بهداشتی و درمانی خدماتی از قبیل بهداشت خانواده، بهداشت فردی، بهداشت محیط، بهداشت روان و مشاوره به محرومین این شهرستان در محلات کم‌برخوردار ارائه شده است. 
مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوار افزود: در قالب خدمات عمرانی تعمیر و مرمت منزل محرومان، ساخت حمام و سرویس بهداشتی، ساماندهی و دیوار چینی مساجد و غیره انجام شده یا در حال انجام است. پرهیزگار بیان کرد: در زمینه مشاغل خانگی و اقتصاد مقاومتی کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برگزار شده و به‌منظور افزایش نشاط  در جامعه مسابقات و فعالیت‌های ورزشی در محلات محروم حاشیه شهر کوار برگزار شده و می‌شود.  وی با بیان اینکه توزیع لوازم التحریر میان محرومان یکی دیگر از اقدامات این رزمایش است، تصریح کرد: 37 بسته لوازم التحریر به ارزش 2 میلیون ریال بین دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع شده است. مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوار با بیان اینکه یکی از اهداف این رزمایش آشنا کردن مسئولان با محرومیت‌های موجود است، بیان کرد: به همین دلیل دیداری با حضور مسئولان در محلات کم‌برخوردار ترتیب داده شد و مسئولان وعده دادند در کمتر از 3 ماه مشکلات مطرح شده توسط مردم را برطرف کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی