[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

عمده‌ترین طرح‌های هفته دولت در مناطق محروم بود، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: عمده پروژه‌هایی که در هفته دولت امسال شاهد بهره‌برداری از آن‌ها بودیم، در شهرستان‌ها و مناطق محروم استان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عنایت‌الله رحیمی در حاشیه بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت در شهرستان مُهر افزود: دولت تدبیر و امید در کنار خدمات‌رسانی به تمام نقاط استان، توجه ویژه به خدمات‌رسانی به مناطق محروم داشته است و در هفته دولت امسال نیز بخش قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی در این مناطق اجرا شده است.
وی ادامه داد: امروز و در چهارمین روز از هفته دولت شاهد بهره‌برداری از حدود 60پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 80میلیارد تومان در شهرستان مُهر خواهیم بود.
رحیمی اظهار داشت: یکی از پروژه‌های مهمی که با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید، پروژه زمین چمن مصنوعی شهر گله‌دار شهرستان مُهر با هشت هزار و 250متر مربع مساحت و اعتباری بالغ بر 2 و نیم میلیارد تومان بود.
وی بیان کرد: از دیگر پروژه‌های این شهرستان می‌توان به افزایش ظرفیت پُست برق گله‌دار با اعتباری بالغ بر 22میلیارد تومان، مهندسی، ساخت، بازسازی و نوسازی انواع توربین با اعتباری در حدود 6میلیارد تومان، طرح ویژه بازسازی مسکن روستایی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 500میلیون تومان و طرح بازسازی مناطق سانحه دیده از سیل و زلزله با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان اشاره کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: 16هزار و 930متر شبکه برق‌رسانی به روستاهای فاریاب، حاجی‌آباد و صادره با اعتباری بالغ بر 2میلیارد تومان، هفت هزار متر مربع گلخانه صیفی و سبزی‌ها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 690میلیون تومان، پروژه‌های حوزه عمران شهری، گازرسانی به صنایع شهرک صنعتی مُهر و احداث زمین چمن مصنوعی در شهرهای اسیر، وراوی و ارودان از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری شهرستان مُهر است.
وی بیان کرد: با اجرا و افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای مُهر، تقریباً تمام روستاهای بالای 20خانوار این شهرستان از گاز بهره‌مند شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: هم‌زمان با بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف عمرانی در استان در هفته دولت، شاهد آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 800میلیارد تومان پروژه عمرانی نیز در استان خواهیم بود.
رحیمی افزود: هر هفته دولت امسال یک هزار و 323پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 2هزار و 511میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید که شامل 52پروژه تأمین آب آشامیدنی شهری و روستایی، 14پروژه در حوزه بزرگراه‌ها و راه‌های اصلی و فرعی روستایی و عشایری، 16پروژه امور آموزشی، فرهنگی، هنری، رفاهی و مراکز آموزش عالی و 81پروژه بهداشتی و درمانی می‌شود.
وی اظهار داشت: همچنین در این هفته شاهد بهره‌برداری از 132پروژه امور برق، 519پروژه عمرانی شهری و روستایی، 156پروژه مسکن شهری و روستایی، 44پروژه ورزشی، 140پروژه عمرانی، زیربنایی، خدماتی و رفاهی و 169پروژه تولیدی و اشتغال‌زایی بخش‌های صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی