[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

شیراز شناسنامه فرهنگ، تاریخ و تمدن ایران است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سبک شیتوریو یونیون کاراته ایران و آسیا گفت: شیراز شناسنامه فرهنگ، تاریخ و تمدن ایران است.
محمد متقیان‌نژاد که در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس سخن می‌گفت، با اشاره به میزبانی شهر شیراز از مسابقات جهانی این سبک افزود: زمانی که در هیئت رئیسه سبک بحث میزبانی شهر شیراز مطرح شد، بسیاری از کشورهای جهان با استقبال از این پیشنهاد آمادگی خود را برای حضور در شهر زیبای شیراز اعلام کردند.
وی ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی و ورزشی شهر شیراز را کم‌نظیر دانست و با اشاره به آنچه انقلاب در حوزه زیرساخت‌های ورزشی این استان طی چند سال گذشته عنوان کرد افزود: در بازدید از ورزشگاه شهید دستغیب و مشاهده تغیرات انجام شده در آن شگفت زده شدم.
رئیس سبک شیتوریو یونیون کاراته ایران و آسیا افزود: از دیدگاه اعضای خارجی سبک شیتوریو یونیون که به اغلب شهرهای بزرگ ایران نظیر اصفهان و تبریز سفر کرده‌اند، شیراز به لحاظ بهره‌مندی از زیرساخت‌های اولیه مانند هتل و مراکز اقامتی، وضعیت مطلوب‌تری نسبت به دیگر کلانشهرهای ایران دارد که این اتفاق، مزیتی نسبی برای میزبانی این شهر از رویدادهای بین‌المللی محسوب می‌شود.
متقیان‌نژاد افزود: از یک طرف، شهر شیراز از آب و هوای خوبی بهره‌مند است و شهروندان این شهر میهمان‌نواز هستند و از سویی دیگر، زیرساخت‌های ورزشی در استان فارس در چند سال گذشته توسعه چشمگیری داشته است که این ویژگی‌ها در هر منطقه‌ای باعث توسعه صنعت گردشگری ورزشی می شود.
وی ابراز امیدواری کرد تا میزبانی شیراز از مسابقات جهانی سبک شیتوریو یونیون باعث معرفی بیش از پیش این شهر و مردم میهمان نوازش به دنیا باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی