[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

آمادگی کامل پلیس فارس برای تأمین امنیت ایام محرم ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت ایام محرم، گفت: پلیس فارس از همه ظرفیت‌های لازم در این خصوص استفاده خواهد کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «احمدعلی گودرزی» در مراسم صبحگاه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس افزود: فرهنگ عاشورا جلوه‌هایی از ایثارگری،‌ رشادت،‌ اخوت در بین مسلمانان و ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر است و پلیس نیز در این ایام همراه با پویش عظیم مردمی است.
وی گفت: در این خصوص گشت‌های پیاده، خودرویی و موتوری به منظور تأمین امینت کلانشهر شیراز در نظر گرفته شده است و پلیس علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های نیروهای خود از همیاران محرم و پلیس افتخاری نیز برای برقراری امنیت استفاده خواهد کرد.
سردار گودرزی با اشاره به تشکیل قرارگاه محرم در این ایام اظهار کرد: پلیس فارس به منظور برقراری امنیت مناسب برای شهروندان در این ایام قرارگاه محرم را راه اندازی و از نزدیک فعالیت‌های انتظامی و ترافیکی مربوط به این ایام را رصد خواهد کرد و از تمام توان خود برای رسیدن به اهداف استفاده می کند. وی با بیان اینکه مهمترین اولویت ما در ایام محرم تأمین امنیت مردم و منازل سطح شهر است، گفت: در این ایام که مردم تا پاسی از شب در خیابان‌ها هستند، نیروی انتظامی با استفاده از گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح شهر حضور خواهد داشت.
فرمانده انتظامی فارس در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ناجا به شهادت کارکنان انتظامی در استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: باب شهادت همواره بر روی کارکنان نیروی انتظامی باز است و کارکنان ناجا با ایثار و از خود گذشتگی در مسیر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.
در پایان این مراسم، یگان‌های نمونه حاضر در میدان با نظم و ترتیب خاصی از مقابل جایگاه رژه رفتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی