[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

طرح پزشک رایگان برای عشایر شمال فارس اجرا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده حوزه عشایری سپاه پاسارگاد با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی برای عشایر گفت: طرح پزشک رایگان در هفته دفاع مقدس برای عشایر شمال استان فارس اجرا می‌شود.
احمد مسلمی‌تاش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی برای عشایر اظهار داشت: با توجه به موقعیت شهرستان پاسارگاد و حضور عشایر در بخشی از سال در این شهرستان طرح پزشک رایگان در هفته دفاع مقدس برای عشایر استان فارس اجرا می‌شود. 
وی با بیان اینکه حدود 700 خانوار عشایر در این شهرستان حضور دارند، گفت: عشایر استان فارس از مناطق مختلف از جمله جهرم و لار برای ییلاق به این منطقه می‌آیند و طرح‌های محرومیت‌زدایی بیشتر در شمال فارس اجرا می‌شود.  فرمانده حوزه عشایری سپاه پاسارگاد همچنین از ساخت یک آب انبار برای عشایر سخن گفت و افزود: این آب انبار توسط بسیجیان حوزه امام محمدباقر(ع) با اعتبارات قرارگاه مرکزی محرومیت‌زدایی سپاه فجر در منطقه چاه بید شهرستان پاسارگاد ساخته شده و در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد. 
مسلمی‌تاش با اشاره به میزان 20 میلیون تومانی اعتبار برای ساخت این آب انبار بیان کرد: ساخت یک آبشخور و حفر یک چاه مالداری از دیگر اقداماتی است که در حوزه عشایری انجام می‌شود. 
وی عنوان کرد: طرح واکسیناسیون دام نیز از دیگر اقدامات حوزه عشایری سپاه ناحیه پاسارگاد است که در راستای محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی