[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

رئیس اتاق بازرگانی فارس: جوانان دنبال کسب و کارهای نوین باشند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: با توجه به وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان در زمینه استارتاپ‌ها، رویکرد انجمن جوانان کارآفرین فارس باید توجه به کسب و کارهای نوین باشد.
به گزارش  روابط عمومی ‌اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی در نشست صمیمانه با اعضای هیئت رئیسه انجمن جوانان کارآفرین استان فارس بیان کرد: انجمن جوانان کارآفرین استان باید کانون فعالیت‌های خلاقانه، نوآورانه و جدید در حوزه اقتصادی باشد و ما در اتاق بازرگانی از این تشکل و ایده‌ها حمایت می‌کنیم.
وی افزود: یکی از بخش‌های که در استان فارس کمتر به آن توجه شده بحث استارتاپ‌هاست که با توجه به وجود ظرفیت‌های استان در این زمینه، اتاق بازرگانی و به ویژه انجمن جوانان کارآفرین باید نقش خود را در زمینه شناسایی و هدایت گری این عرصه ایفا کند.
رازقی اظهار داشت: اتاق بازرگانی فارس یکی از چهار استانی است که انجمن جوانان کارآفرین در آن تشکیل شده است بنابراین انجمن باید با توجه به مباحث آموزشی بر روی تربیت نیروی کارآفرین جوان اقدامات مؤثری انجام دهد.
رئیس اتاق بازرگانی فارس اضافه کرد: با بیان اینکه رسالت اتاق بازرگانی حمایت از فعالیت‌های اقتصادی به ویژه اقتصاد دانش بنیان است و اولویت ما در اتاق بازرگانی فارس حمایت از استارت آپ‌هاست.
وی ادامه داد: از مهمترین وظایف انجمن جوانان کارآفرین فارس اهتمام نسبت به موضوع استارت آپ‌ها است که این کار بزرگی است تا صاحبان ایده را با تولیدکنندگان برقرار کنیم.
رازقی با اشاره به بحران عوامل تولید و قیمت تمام شده عنوان داشت: موضوع مهم و مغفول مانده در بخش اقتصاد کشور و به ویژه استان، تعداد جوانان فعال در حوزه اقتصادی است و این درحالی است که به دلیل ایجاد فرصت‌های شغلی در قالب استارتاپ‌ها، سن کارآفرینی در دنیا به سرعت رو به کاهش است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی