[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۳۴
  • دوره جدید

حیات خلوت - فرزاد وثوقی - دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

اردوغان تهدید کرد خیلی زود به شرق فرات حمله می‌کنیم
به نقل از آناتولی، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه که در جمع کماندوهای این کشور سخن می‌گفت عنوان داشت که ترکیه می‌تواند به زودی عملیات نظامی ‌جدیدی را در طول مرزهای خود با سوریه و در شمال این کشور عربی انجام بدهد.

موج انصراف رسانه‌های جهان از حضور در عربستان
افزایش ابهامات در خصوص ناپدید شدن «جمال خاشقجی» موجب انصراف رسانه‌های جهان از حضور در نشست «ابتکار عمل برای سرمایه‌گذاری آینده» در عربستان شده است.
به نقل از یورو نیوز، رسانه‌های جهان همزمان با افزایش ابهام‌ها در مورد نقش عربستان در ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد حکومت این کشور در برنامه خود برای شرکت یک نشست تجاری در عربستان تجدید نظر می‌کنند.

بیشتر زنان از پوشش بیمه اجتماعی برخوردارنیستند
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اکثریت زنان به دلیل اینکه بیرون از دایره اشتغال رسمی‌ و بازار کار هستند، از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار نیستند. وی بیان داشت: زنان وظایف مهمی ‌چون مدیریت خانه و مراقبت و تربیت فرزندان را برعهده دارند و نقش آنان در توسعه جامعه بر کسی پوشیده نیست در حالی که از حقوق و درآمد مشخص و رسمی ‌برخوردار نیستند.

کشیش آمریکایی در ترکیه آزاد شد
دادگاهی در ترکیه اندرو برانسون، کشیش آمریکایی بازداشت شده در این کشور را به سه سال و یک ماه زندان محکوم کرد اما با توجه به مدت زمانی که او تحت بازداشت بوده، حکم داد که این کشیش آزاد شود.

صدور گذرنامه با ارز دیجیتالی در ونزوئلا
گزارش‌ها حاکیست که شهروندان ونزوئلایی باید به منظور پرداخت هزینه صدور و تمدید گذرنامه از ارز دیجیتالی اختصاصی دولت این کشور استفاده کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی