[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

نوراللهی: السد چیزی برای از دست دادن ندارد، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیم السد چیزی برای از دست دادن ندارد و در مقابل پرسپولیس از همان ابتدا به دنبال پیروزی هستند.
احمد نوراللهی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: خدا را شکر تمرینات خوبی در این هفته داشتیم. روز سه‌شنبه بازی سختی داریم. السد تیم خیلی خوبی است. با این‌که بازی رفت را برده‌ایم اما همه چیز تمام نشده است. هنوز ۹۹درصد تا فینال باقی مانده است. امیدوار هستیم با یک بازی خوب و حساب شده به فینال برسیم.
او ادامه داد: هواداران ما همیشه تیم را حمایت کرده‌اند. به‌خاطر داشتن چنین هوادارانی خوشحال هستیم. امیدواریم که سه‌شنبه به ورزشگاه بیایند و هم عرصه را به السد تنگ کنند و هم ما را حمایت کنند تا بازی خوبی را به‌نمایش بگذاریم و دل هواداران پرسپولیس و مردم ایران را شاد کنیم.
بازیکن پرسپولیس در مورد کری‌خوانی‌های بازیکنان السد هم اضافه کرد: این کاملاً طبیعی است. آنها در قطر یک بر صفر باخته‌اند و چیزی برای از دست دادن ندارند و از همان اول برای بردن می‌آیند. ما همه تلاشمان را می‌کنیم و به این راحتی‌ها نیست که آنها کری بخوانند و به‌راحتی نتیجه بگیرند. امیدوارم با دستورات کادر فنی و تلاش بازیکنان و حمایت هواداران به مرحله بعدی صعود کنیم. این یک بازی تاریخی برای پرسپولیس است. امیدوارم که دل مردم ایران را شاد کنیم.
نوراللهی در مورد کمبود بازیکن هم بیان کرد: ما از همان اول این مشکل راداشتیم و الآن یکی دو مصدوم هم داریم. امیدوارم که تا بازی با السد آماده شوند تا دست به دست هم بدهیم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. پرسپولیس همیشه با همه مشکلات مبارزه کرده است. مطمئناً برای این بازی هم همه تلاشمان را می‌گذاریم و می‌جنگیم تا موفق شویم. نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد فقط امیدوارم به فینال صعود کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی