[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

نباید می‌گذاشتیم حرمت‌ها از بین برود، روزنامه شیراز نوین

مربی سابق تیم ملی والیبال ستاره‌های معترض تیم ملی را به یک درخت تنومند تشبیه می‌کند که کسی قدرت جابه‌جایی آنها را ندارد!
به گزارش «ورزش سه»، در حالی که لیگ برتر والیبال روزهای ابتدایی خودش را سپری می‌کند و تیم ملی تا اردیبهشت‌ماه سال آینده برنامه‌ای در پیش نخواهد داشت، این روزها فدراسیون ناخواسته وارد جریانی شده که از سوی بازیکنان تیم ملی استارت خورده است. بعد از این‌که محمد موسوی چند هفته قبل به امکانات و حتی تغذیه در اردوی تیم ملی اعتراض کرده بود، استعفای امیر خوش‌خبر هم باعث شد تا سعید معروف حمله تند و تا حدودی توهین‌آمیز به رئیس فدراسیون داشته باشد.
به نظر می‌رسد اظهارات سعید معروف که به‌نوعی دخالت تا مرز تغییر رئیس فدراسیون هم پیش رفته، به مذاق خیلی از مربیان و اهالی والیبال هم خوش نیامده است. در همین راستا با مصطفی کارخانه، یکی از مربیان قدیمی والیبال ایران همکلام شدیم تا دلایل این رفتارها را از زبان او جویا شویم.
کارخانه در این باره گفت: من شدیداً مخالف بازیکن سالاری هستم. به هر حال همه می دانند که خوش‌خبر برای تیم ملی زحمت کشیده و بازیکنان هم به او علاقه داشتند؛ اما کنار رفتنش نباید باعث به‌وجود آمدن یک کینه و نفرت بزرگ شود. فکر می‌کنم برخی سوءتفاهم‌ها بین فدراسیون و کاپیتان تیم ملی چنین مسائلی را به‌وجود آورده است. نباید فضا به سمتی می‌رفت که حرمت‌ها از بین برود، چون این فضا اصلاً برای والیبال خوب نیست.
وی درباره این‌که سعید معروف تا مرز جابه‌جایی رئیس فدراسیون پیش رفته  عنوان کرد:‌ شاید قانون بازنشسته‌ها این طرز فکر را برای معروف ایجاد کرده که می‌تواند چنین صحبتی کند. به هر حال امیدوارم هر چه برای آینده والیبال رخ می‌دهد، به‌خیروصلاح این رشته باشد. ریاست فدراسیون والیبال کار راحتی نیست و هر کسی نمی‌تواند از پس آن بربیاید.
مربی سابق تیم ملی والیبال در پایان گفت: حرف من این است این نسل از بازیکنان دیگر از دستمان در رفته‌اند و نمی‌توانیم به هیچ‌وجه با آنها برخورد کنیم. باید به فکر نسل جوان باشیم که آنها خوب تربیت شوند و در آینده به چنین مسائلی برنخوریم. اگر این بازیکنان هم به ستاره تبدیل شوند، مثل درخت تنومندی خواهند شد که دیگر هیچ‌کس قدرت جابه‌جایی آنها را ندارد! پس بهتر است از همین حالا برای تربیت درست آنها به فکر باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی