[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

تراکتور در انتظار جریمه میلیاردی!، روزنامه شیراز نوین

در صورتی که مسئولان باشگاه تراکتورسازی نتوانند مشکل قرارداد این باشگاه با برند تأمین‌کننده البسه را حل کنند، با جریمه چند میلیاری مواجه خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، قراردادی که چند‌سال پیش از سوی مدیریت وقت باشگاه تراکتورسازی برای تأمین البسه تیم فوتبال این باشگاه منعقد شده بود از سوی مدیریت فعلی نادیده گرفته شده تا کار به شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا کشیده شود.
در زمان مدیریت مصطفی آجورلو در تراکتورسازی این باشگاه با شرکت لی نینگ قراردادی تا پایان فصل‌۱۳۹۹ فوتبال ایران منعقد کرد و طبق توافق طرفین این شرکت باید برای چند فصل تأمین‌کننده البسه سرخ‌های تبریز باشد.
با این وجود پس از روی کار آمدن مدیریت جدید مسئولان باشگاه این قرارداد را نادیده گرفتند و با شرکت‌های دیگر وارد مذاکره و همکاری شدند. همین امر سبب شد مسئولان شرکت لی نینگ به‌طور قانونی برای گرفتن مطالبات خود اقدام کنند. 
عیسی براری نماینده این شرکت در ایران ضمن تأیید این خبر به خبرنگار مهر گفت: از چند وقت پیش با آقای اسدی در این مورد صحبت کردیم و پس از پیگیری‌های زیاد از ما خواستند که به تبریز برویم و مشکل را حل کنیم اما باوجود مذاکراتی که صورت گرفته است هنوز مشکل پابرجاست.
وی ادامه داد: براساس قراردادی که قبلاً امضا شده است ما یک میلیون و ۲۰۰‌هزار دلار از باشگاه تراکتورسازی طلبکار هستیم و این موضوع را هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا منتقل کرده‌ایم. البته این‌کار را وکلای اماراتی شرکت انجام داده‌اند.
براری ادامه داد: بنده به‌عنوان یک ایرانی تلاش کردم اجازه ندهم این مشکل به آسیا و فیفا کشیده شود اما وکلای اماراتی شرکت به‌خاطر بدعهدی مسئولان تراکتورسازی این‌کار را انجام دادند و در‌صورتی که رأی صادر شود این باشگاه چند‌میلیارد خسارت خواهد دید. 
وی در پایان گفت: امیدوارم آقای اسدی و مسئولان باشگاه زودتر این مشکل را حل کنند تا کار به صدور حکم از سوی فیفا کشیده نشود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی