[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

قربانی: استقلال هنوز شرایط قهرمانی در لیگ را ندارد، روزنامه شیراز نوین

یک بازیکن پیشین استقلال می‌گوید این تیم هنوز شرایط قهرمان شدن در لیگ را ندارد و باید در گام اول بتواند تیم‌های بالانشین جدول را شکست دهد. پیروز قربانی، مدافع پیشین باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار مهم استقلال و سپاهان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: بازی سختی برای هر دو تیم و به‌خصوص استقلال است. شاگردان شفر هفته گذشته سایپا را بردند و سپاهان حریف مستقیمی برای رسیدن استقلال به صدر جدول به حساب می‌آید. او ادامه داد: سپاهان و خط حمله این تیم در کارهای هوایی قدرت زیادی دارد و بسیاری از گل‌های شاگردان قلعه‌نویی روی ضربات کرنر و ایستگاهی به‌ثمر رسیده است. اگر استقلال بتواند در توپ‌های بلند بر حریف غلبه کند، زهر خط حمله سپاهان را گرفته و باتوجه به جوانی مهاجمان استقلال، می‌تواند سپاهان را شکست دهد.
این مدافع پیشین استقلال درباره عملکرد مدافعین دو تیم گفت: سپاهان با وجود خط حمله قوی که دارد، ضعف‌هایی در دفاع دارد که از جمله آن کند بودن مدافعان زردپوشان است. جوانی و سرعت صیادمنش و قائدی در آزادی به کار شاگردان شفر خواهد آمد و این دو دوباره برای استقلال خواهند درخشید.
او در خصوص تقابل قلعه‌نویی و شفر و هم‌چنین شانس قهرمانی استقلال توضیح داد: هر‌دو مربی بزرگی هستند و تجربه‌های زیادی در بازی‌های بزرگ دارند. جمعه نشان خواهد داد تفکرات کدام تیم برتر است. درباره قهرمانی استقلال زود است حرف بزنیم زیرا فعلاً شرایطش را ندارد. در گام اول آبی‌ها باید حریفان مستقیم‌شان مانند سپاهان و پدیده را شکست دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی