[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

نهادهای امنیتی با فعالیت فرقه ضاله بهایت در شیراز برخورد کنند، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی ‌با بیان این که عده‌ای در شیراز از فرقه بهائیت حمایت می‌کنند، گفت: نهادهای امنیتی فعالیت فرقه بهائیت را در شیراز پیگیری کنند.
به‌ گزارش ‌ایسنا، داریوش اسماعیلی در جلسه علنی دیروز (چهارشنبه) مجلس، در تذکری به وزیر اطلاعات، با بیان اینکه فعالیت‌های غیر قانونی و ضد دینی بهائیت در شهر شیراز را شاهد هستیم، گفت: استان فارس و شیراز سومین حرم اهل بیت است. مردم شهید پرور فارس در تاریخ پر فراز و نشیب ایران از دیندارترین مردم و روحانیت آن در صف اول مبارزه با استعمار بوده‌اند. این موضوع مایه تأسف است.
 هنوز افرادی در شیراز از فرقه ضاله بهائیت که دست‌پرورده استعمار انگلیس است حمایت می‌کنند. ضمن تشکر از اقدامات دادگستری استان فارس از نهادهای امنیتی مخصوصاً وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه می‌خواهم با اعمال و رفتارهای غیر قانونی و ضد دینی این فرقه برخورد جدی کنند. 
وی در تذکری به وزیر بهداشت در خصوص ضعف مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان‌ کرد: مشکلات حوزه بهداشت در استان فارس بیداد می‌کند. مسئول مربوطه بهداشت به جای این که به مشکلات بهداشتی در سطح شهرها و روستاها بپردازد مسئول کارهای حاشیه‌ای است. عدم جذب اعتبارات در استان فارس در یک سال گذشته بیداد می‌کند. استان فارس تا قبل از مدیریت فعلی رتبه اول جذب اعتبارات را داشت ولی در حال‌ حاضر رتبه آخر را به خود اختصاص داده است. 
نماینده مردم سروستان عنوان کرد: علی‌رغم این که درخصوص پروژه‌ بیمارستان خرامه اعتبارات مصوب تخصیص داده شده است و این اعتبارات در اختیار مدیریت دانشگاه قرار گرفته، متأسفانه پروژه‌ تعطیل شده و این چیزی نیست جز عدم مسئولیتی که وجود دارد. 
اسماعیلی ادامه‌ داد: عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با گروه‌های جهادی پزشکانی که برای خدمت به مناطق محروم آمده‌اند از موارد دیگر است. گروهی از جهادگران برای خدمت به مردم به خرامه آمدند که با آنها همکاری نشد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی